رفتن به مطلب
  • 0

ارتباط بین دو نرم افزار

berayan

سوال

درود

آیا راهی هست که

مثلا از داخل نرم افزار شماره 1 یک دکمه کلیک بشه وبعد اتوماتیک داخل نرم افزار شماره 2 یک کاری انجام بشه

تقریبا یک رباط که بتونه به جای خود شخص یکسیری کارهای از قبل تایین شده رو داخل یه نرم افزاری که ساخت ما نیست انجام بده

دقیقا می خوام بدونم چطوری میشه با edittext ها و دکمها ی یه نرم افزار دیگه ارتباط برقرار کرد ( لازم به ذکر که اون نرم افزار از قبل مشخص هست مثلا کلش یا تلگرام و .... )

تقریبا یه چیزی شبیه رباط کلش که خودش اتوماتیک اتک میزد و نیرو میساخت ( البته من برا کاره دیگه ای میخوام )

(با سپاس)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام.

ما یه چیز داریم به نام برادکست سفارشی(یا اینتنت سفارشی) البته توی جاوا که تو بیسیک هم میشه پیادش کرد.

اگه هردو نرم افزار رو خودمون بسازیم امکانش تقریبا هست ، باید مثلا توی نرم افزار 1 یه برادکست سفارشی بسازیم ، بعد با نرم افزار 2 با اینتنت به نرم افزار1 ارتباط برقرار بکنیم...

شاید اون چیزی که شما میخواین درنیاد ولی تقریبا کار راه اندازه.

این یکی از راه ها بود.... اینجا هم در موردش توضیح داده شده.

http://www.tahlildadeh.com/ArticleDetails/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1%20%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF

قسمت انتشار intent های سفارشی (Broadcasting Custom Intents ) رو مطالعه کنید.

لینک ارسال

درود 

هرچند  از حرفهای دوستان متوجه شدم که 90% نشدنی خوب اما من کاری رو که دقیقا میخوام انجام بدم میگم .

میخوام نرم افزاروقتی کلید شماره یک زده شد خودش  با یوزر پسوردی که بهش داده میشه وارد یک نرم افزار دیگه  بشه login کنه و بعد که کلید شماره 2 زده شد logout کنه .

لینک ارسال

درود 

هرچند  از حرفهای دوستان متوجه شدم که 90% نشدنی خوب اما من کاری رو که دقیقا میخوام انجام بدم میگم .

میخوام نرم افزاروقتی کلید شماره یک زده شد خودش  با یوزر پسوردی که بهش داده میشه وارد یک نرم افزار دیگه  بشه login کنه و بعد که کلید شماره 2 زده شد logout کنه .

هردو نرم افزار رو خودتون نوشتید؟؟

اگه خودتون ننوشته باشید نمیشه باهاش ارتباط برقرار کرد ، غیراینکه خودش اجازه همچین کاری رو داده باشه.

لینک ارسال

دوست عزیز شما انگار قبلا این سوال را پرسیدید!؟! ربات کلش به سرور این برنامه متصل می شود و کاری را که شما مد نظر دارید انجام نمی دهد! این کاری را که شما دادرید به احتمال زیاد نشد است! البته با استفاده از اینتنت های آن نرم افزار می توانید تا حدودی این کار ها را انجام دهید اما این کاری که شما می خواهید نشد است! اما باز هم در منابع خارجی جستجو کنید!
لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...