رفتن به مطلب
  • 0

سنگین شدن برنامه هنگام استفاده از تبلیغات عدد

t_reza

سوال

سلام. در حالت عادی برنامه ی من سالم و سریعه، ولی وقتی از تبلیغات عدد تو برنامه م استفاده میکنم، کند میشه و حتی در موارد نادری کرش میکنه.

کدهای عدد رو از خود سایتش، توی activity create پیاده کردم و بازیم اینطوریه که وقتی مرحله ای رو رد میکنه، با کلیک روی "مرحله ی بعد"، اکتیویتی false میشه

activity_create(false)

و میره مرحله ی بعد. آیا میتونه مشکل از این باشه و چطور میشه این مشکلو حل کرد؟

ممنون میشم اگر کسی کمک بکنه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام. من این مشکلمو حل کردم. به جای اینکه کدهای عدد رو توی اکتیویتی کری ایت پیاده کنم، توی فریست تایم ِ اکتیویتی کری ایت تایمر گذاشتم:

If FirstTime Then
 ( t11.Initialize ("ty11",1000
    t11.Enabled = True
End If

بعد، وقتی تایمر تیک خورد کدهای عدد رو گذاشتم.

لینک ارسال

برای لود عکس ها به جای LoadBitmap از LoadBitmapSample استفاده کنید و این کد رو هم توی منیفست اضافه کنید : 

SetApplicationAttribute(android:largeHeap,"true")
لینک ارسال

در نظر داشتم بگم کل انجمن رو جست و جو کرده ام و این کارها رو هم کرده ام، اما یادم رفت. راه حل دیگه ای نداره؟ دستتون درد نکنه.

لینک ارسال

مشکل نباید به علت استفاده از تبلیغات عدد باشه! چرا که ما هم از این تبلیغات استفاده می کنیم و مشکلی نداریم! موارد زیادی می تونه باعث کند شدن برنامه بشه که انگار شما تمامی موارد رو مطالعه کردید! پس باید کمی بیش تر درباره برنامه توضیح بدید و کد های مورد نیاز رو قرار بدید! همچنین می تونید از روش زیر هم برای لود تبلیغات عدد استفاده کنید:

http://answercenter.ir/topic/7434-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A6%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D8%AF%D8%AF/

لینک ارسال

متاسفانه تبلیغات عدد مقدار رم بسیار بالایی از گوشی میگیره و یه جوری باگ داره بهشون هم گزارش شده ولی مشکل شما نباید از تبلیغات عدد باشه . چون هرچقدر هم بگیره نباید کرش کنه 

لینک ارسال

اون ویدیو آموزشی رو انجام دادم اما ارور دادم. نمیدونم واسه چی ولی اون کد مانیفست سایت عدد تغییر کرده بود. به خاطر اون شاید باشه. نمیدونم.

نه آقا امین. من مطمئنم از عدده. به محض اینکه کدهای عدد رو برمیدارم یا وای فای رو قطع میکنم (که عدد نشون داده نمیشه) همه چی سریع و روون میشه. به نظرم همون اشکالی، باگی چیزیه.

به هر حال ممنون و تشکر از پاسختون :)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...