رفتن به مطلب
  • 0

حذف برنامه در صورت درست بودن رمز

vahid.taj

سوال

سلام

میخوام زمانی که کاربر میخواد برنامه رو حذف کنه یک اکتویتی باز بشه که کاربر پسوردی که از قبل داخل برنامه تعیین کرده رو وارد کنه اگه درست بود بتونه برنامه رو حذف کنه

هدف اینه که جز کسی که پسورد تعیین کرده کسی نتونه اون برنامه رو حذف کنه .

مثه برنامه های امنیتی لوکر که روی برنامه ها قفل میزاره و واسه حذف خودش هم باید اول از رمز تعیین شده عبور کرد بعد به صفحه حذف برنامه در سیستم رفت

مث برنامه های app lock و مشابه این ...

در واقع مشکل من اینه که وقتی روی uninstall برنامه کلیک میشه اول یه اکتویتی که واسه وارد کردن رمز هست باز بشه اگه پسورد درست بود حذف کنه اگه درست نبود نتونه حذف کنه

ممنون میشم راهنمایی کنید تا به نتیجه برسم !!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

تو سایت اصلی چنین سوآلی پرسیده شده بود و کتابخانه زیر رو معرفی کرده بودن ( Device Administrator library ) . ولی خودم تست نکردم

لینک کتابخانه

لینک مثال

لینک ارسال

تو سایت اصلی چنین سوآلی پرسیده شده بود و کتابخانه زیر رو معرفی کرده بودن ( Device Administrator library ) . ولی خودم تست نکردم

لینک کتابخانه

لینک مثال

مرسی دوست عزیز از اینکه پیگیر شدید اما این واسه ست کردن پسورد و فعالسازی دسترسی ادمینه

مشکل ما اینه که بتونیم زمانی که پکیج نیم برناممون توسط ادمین دستگاه خواست حذف بشه بتونیم تشخیص بدیم و یه اکتویتی واسه ورود رمز باز کنیم که کاربر به صفحه حذف و اوکی کردنش دسترسی نداشته باشه و اگه پسورد درست بود اکتویتی فینیش !

لینک ارسال

من یه سورس پیدا کردم که برای حذف باید تیک مجوز حذف گذاشته بشه

ولی تو یکی از سایتهای ایرانی هست ( چون تبلیغ یه سایت دیگه هست نمیتونم بذارم )

پی ام نمیتونم بدم بهم ایمیل بزن بفرستم

لینک ارسال

در واقع باید بیاید برای برنامه ی package uninstaller اندروید رمز بذارید! چه جوریشو نمیدونم دیگه باید از اساتید انجمن بپرسید  :fekr:

لینک ارسال

من یه سورس پیدا کردم که برای حذف باید تیک مجوز حذف گذاشته بشه

ولی تو یکی از سایتهای ایرانی هست ( چون تبلیغ یه سایت دیگه هست نمیتونم بذارم )

پی ام نمیتونم بدم بهم ایمیل بزن بفرستم

ممنون پ.خ چک کنید

امیدوارم جناب ایزدی بیشتر از اینکه بفکر جلوگیری از پ.خ خودشون باشه بفکر کاربرا باشه و دسترسی به ارسال پ.خ رو واسه همه آزاد کنه ، چت باکس هم که فعال نیست یعنی کاربران تازه وارد اینجا جایی ندارن نه تو مشارکت نه تو ارتباطات نه ...!!!

لینک ارسال

بعید میدونم امکان پذیر باشه این کار

نمونه برنامه ای رو تا حالا دیدید که همچین کاری رو کنه ؟ اگه آره معرفی کنید

لینک ارسال

چندتایی برنامه داشتم که همچین امکانی داشتن که موقع حذف برنامه اول به یه اکتویتی میرفته اگه پسورد درست وارد میکردی میرفت واسه حذف اگه پسورد اشتباه بود خب تو همون اکتویتی امنیتی میموند

من با سرچ به این رسیدم از سایت مرجع که با استفاده از پکیج نیم این کار انجام میشه اگه پکیج نیم برنامه با پکیج نیمی که سیستم گوشی میخوا حذفش کنه اول میره تو اکتویتی بعد ....

اما متاسفانه چندتا تاپیک بود سر در نیاوردم کشیدم بیرون !!!!! اگه ممکنه پیگیری کنید شما این واسه امنیت بعضی برنامه ها نیازه .

این یه نمونه :

http://qfs.mobi/f2724176

چندتایی داشتم که تو پی سی هست باید پیدا کنم شما پیگیر باشید اگه هم نیاز بود سورس اینارو بکشیم بیرون ببینیم چی  ب چیه شاید شد راهنما و تونستیم بش برسیم من که بدجور لازم دارم !!!

لینک ارسال

والا تا اونجایی که من میدونم اگه روی دکمه UnInstall کلیک شد که دیگه تمومه نمیشه کاریش کرد.

من قبلا توی یه سایت دیدم راجع بهش بحث شده بد.

فکر کنم یه برادکستی وجود داشته باشه ، زمانی که صفحه ی تایید و لغو باز میشه یه اعلانی از این ور داده بشه که ما اکتیویتی خودمون رو اجرا کنیم تا جلو گیری کنه ازاین کار و رمز بخواد ، اگه طرف رمز رو درست وارد کرد که هیچی وگرنه اون صفحه حذف رو ببنده.

که هرکدومشون سختی های خودش رو داره و اون سایتی که من دیدم برای جاوا توضیح داده بود ، البته میشه روی بیسیک پیادش کرد.......

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...