رفتن به مطلب
  • 0

راهنمایی پیش از ساخت برنامه!

pedro

سوال

سلام خدمت همگی. از کسایی ک سطحشون بالاتره ی راهنمایی میخاستم اونم اینه ک ی برنامه میخام بسازم ک اکثرش(حدود 90 درصد) متنه و لاب لای متن تصویر هم هست ب نظرتون از تصویر استفاده کنم یا پی دی اف یا ورود متن ب صورت دستی توی برنامه ینی مثلن از اون صفحات اسکرین شات بگیرم تصاویرو ب برنامه اضاف کنم یا از پی دی اف استفاده کنم یا از کد نویسی و ویوو ها؟؟؟؟ گرافیک برنامه خیلی مهمه میخام زیبا باشه و بشه تنظیمات زیادیو بهش اضافه کرد پس روشیو معرفی کنید ک گرافیک خورش بیشتر باشه. سپاس.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

12 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

بستگی داره

پی دی اف رو توی وب ویو بخواین لود کنین نباید زیاد تابلو باشه ک وب ویو هستش و تو ذوق کاربر رزنه

بازار تو قوانینش هم نوشته ک وب ویو اگه به اصطلاح خودمونی تابلو باشه برنامه رو قبول نمیکنه :)

خوب این طوری با خود ی دی اف ک نمیشه کاری کرد(از لحاظ ظاهری میگم) پس باید دورو ورشو ی کم با گرافیک تر کرد ک کاربر مجذوب گرافیک اطراف پی دی اف بشه(نه خود پی دی اف)!!! اخه این طوری بازم تابلو اِ. چون کلللللللللن پی دیاف قابل تشخیصه . حالا نمیدونم شما منظورت این بود کلن سر بازار کلاه بزارم ک آره این اصلن پی دی اف نیس یا باید گرافیکشو بهتر کنم ک بازار حداقل ب پی دی افش گیر نده. کدومش؟

لینک ارسال

درضمن دوستان ی نرم افزار پزشکی هست بنام اطلس آناتومی ک آقای آریوبرزن فرهادی(خودش پزشکه!) ساختتش اینم توش حداقل از 400 تا تصویر استفاده کرده(خیلی کم گفتم!) حالا نرم افزارش ک پولیه ولی اگه نسخه اولیشو بگیرین شاید بفهمین چطور ساخته و بهش گیر هم ندادن.فمیدین بگین. سپاس از همگی

لینک ارسال

وب ویو خیلی راحت تره. به شرطی که شبیه صفحه ی وب نشه!

این که دوستان میگن بازار وب ویو رو قبول نمی کنه نیست. بازار وب ویوهایی که گرافیک نداشته باشن رو قبول نمیکنه.

مثلاً توی این برنامه من از وب ویو استفاده کردم

http://cafebazaar.ir/app/com.asajadi.b4a

روز بعد ازم میپرسیدن اینو با چی درست کردی؟ چون اصلا شبیه وب ویو نشده بود.

ترفندهایی که من استفاده کردم:

1- قابلیت انتخاب متن که با نگه داشتن انگشت روی متن انجام میشد رو از بین بردم.

با این آموزش: http://answercenter.ir/topic/7750-%D8%AC%D9%84%D9%88%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D9%BE%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AD%D8%AA%D9%88%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84-%D9%88%D8%A8-%D9%88%DB%8C%D9%88/

2- از تگ های تیتر و رنگ ها و بولد و ایتالیک استفاده کردم.

3- طول و عرض عکس ها رو به درصد دادم که توی صفحه های کوچیک و بزرگ زشت نشون داده نشه. چون وقتی به درصد ندیم ممکنه توی صفحه های بزرگ خیلی کوچیک نشون داده بشن و توی صفحه های کوچیک از صفحه بزنن بیرون که اونوقت صفحه علاوه بر بالا و پایین، به چپ و راست هم میتونه بره که ظاهر خیلی زشتی داره.

لینک ارسال

تصاویر ک خیلیه. مثلن کللللللن حدود 400 تا تصویر داره!

لینک ارسال

وب ویو خیلی راحت تره. به شرطی که شبیه صفحه ی وب نشه!

این که دوستان میگن بازار وب ویو رو قبول نمی کنه نیست. بازار وب ویوهایی که گرافیک نداشته باشن رو قبول نمیکنه.

مثلاً توی این برنامه من از وب ویو استفاده کردم

http://cafebazaar.ir/app/com.asajadi.b4a

روز بعد ازم میپرسیدن اینو با چی درست کردی؟ چون اصلا شبیه وب ویو نشده بود.

ترفندهایی که من استفاده کردم:

1- قابلیت انتخاب متن که با نگه داشتن انگشت روی متن انجام میشد رو از بین بردم.

با این آموزش: http://answercenter.ir/topic/7750-%D8%AC%D9%84%D9%88%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D9%BE%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AD%D8%AA%D9%88%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84-%D9%88%D8%A8-%D9%88%DB%8C%D9%88/

2- از تگ های تیتر و رنگ ها و بولد و ایتالیک استفاده کردم.

3- طول و عرض عکس ها رو به درصد دادم که توی صفحه های کوچیک و بزرگ زشت نشون داده نشه. چون وقتی به درصد ندیم ممکنه توی صفحه های بزرگ خیلی کوچیک نشون داده بشن و توی صفحه های کوچیک از صفحه بزنن بیرون که اونوقت صفحه علاوه بر بالا و پایین، به چپ و راست هم میتونه بره که ظاهر خیلی زشتی داره.

واااااااااااااااااااااااقعن سپاس دوست عزیز،بهترین جواب بود و البته خیالمو راحت کردی، و این ک راهنماییت عالی بود. واقعن دستت درست. برنامت هم عالی بود

لینک ارسال

400 تا تصویر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

از پی دی اف استفاده کنید بهتره به نظرم

بیاین و پی دی اف کنید بعدش با وب ویو نمایش بدید :)

لینک ارسال

دیتابیس هم می تونه گزینه ی خوبی باشه

لینک ارسال

اگه میخوایین مارکت ها قبول کنن و برنامتون استاندارد هم باشه باید 100 درصد از دیتابیس استفاده کنین

در غیر اینصورت

از PDF استفاده کنید بهتره

لینک ارسال

400 تا

:write:  :write:  :write:  :write:

به قول دوستان اگه می خوای توی مارکت ها به صورت فروشی بذاریش فک نکنم وب ویو گزینه خوبی باشه چون به برنامه گیر میدن

با دیتابیس هم بخوای لود کنی شاید و با احتمال زیاد برنامه سنگین می شه مگه اینکه عکس ها داخل خود برنامه باشه

لینک ارسال

حدودا توی هر موضوع چند تا تصویر هست ؟

لینک ارسال

با پی دی اف مارکت ها حکمشون چیه؟!

گیر میدن یا نمیدن؟

فک کنم بهترین گزینه پی دی افه.

لینک ارسال

با پی دی اف مارکت ها حکمشون چیه؟!

گیر میدن یا نمیدن؟

فک کنم بهترین گزینه پی دی افه.

بستگی داره

پی دی اف رو توی وب ویو بخواین لود کنین نباید زیاد تابلو باشه ک وب ویو هستش و تو ذوق کاربر رزنه

بازار تو قوانینش هم نوشته ک وب ویو اگه به اصطلاح خودمونی تابلو باشه برنامه رو قبول نمیکنه :)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...