رفتن به مطلب
  • 0

حذف نشدن سرویس درصورت حذف شدن برنامه

alirezakazemizaroomi

سوال

سلام

چطوری میتونیم تو برنامه یه سرویس ماژول درست کنیم به طوری که وقتی برنامه نصب شد سرویس فعال بشه وهیچ وقت غیر فعال نشه واگه برنامه ام حذف شد سرویس حذف نشه؟کد غیر فعال نشدن سرویسو بلدم ولی کد حذف نشدنشو بلد نیستم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

11 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

من برنامه قفل با تکون دادن رو که ساختم اجازه مدیریتی میخواست برای فعال کردن قفل و تا زمانی که لغو مدیریت نشه به هیچ عنوان برنامه رو نمیشه پاک کرد ینی برنامه میره تو لیست مدیرهای دستگاه البته من تو برنامه از سرویس هم استفاده کرده بودم اما همون طور که اساتید محترم گفتند سرویس خودش یه زیر برنامس و بدون برنامه امکان نداره وجود داشته باشه

میتونی بگی چطوری رمز گذاشتی برا حذف کردن برنامت؟

لینک ارسال

میتونی بگی چطوری رمز گذاشتی برا حذف کردن برنامت؟

رمز نذاشتم برای قفل کردن صفحه نیاز بود که کاربر دستگاه اجازه مدیریتی به برنامه بده واسه استفاده از قفل باید این دسترسی رو تایید میکرد و بعد تایید کردن  تا مدیریت برنامه رو لغو نمیکرد برنامه پاک نمیشد

این برنامه رو ببین نصبش کن متوجه میشی توضیحاتشم بخون شاید قبل نصب متوجش بشی

https://cafebazaar.ir/app/shake.sama.droid/?l=fa

اگه نیاز بود بگو برات کدشو بفرستم

لینک ارسال

داداش اینجور چیزی امکان نداره . شما نمی تونید این کارو کنید با حذف شدن اپ سرویس هاش هم حذف میشن

لینک ارسال

سلام.

سرویس زیر نظر برنامتون کار میکنه دیگه. وقتی برنامه حذف شد سرویسی وجود نداره...........

لینک ارسال

رمز نذاشتم برای قفل کردن صفحه نیاز بود که کاربر دستگاه اجازه مدیریتی به برنامه بده واسه استفاده از قفل باید این دسترسی رو تایید میکرد و بعد تایید کردن  تا مدیریت برنامه رو لغو نمیکرد برنامه پاک نمیشد

این برنامه رو ببین نصبش کن متوجه میشی توضیحاتشم بخون شاید قبل نصب متوجش بشی

https://cafebazaar.ir/app/shake.sama.droid/?l=fa

اگه نیاز بود بگو برات کدشو بفرستم

آره تقریبا تو همین مایه هاست میتونی کداتو بذاری تا تغییرش بدم ببینم میتونم اون چیزی که میخوام دربیارم؟

لینک ارسال

آیا میشه یه برنامه ساخت که بدون این که کاربر متوجه بشه نصب بشه؟

لینک ارسال

سلام

همچین کاری فک نکنم بشه.هر برنامه ای که بخواد نصب شه از کاربر اجازه میخواد.

شما آپدیت نرم افزارهای معروف (مثل واتساپ)رو ببینید اول اجازه میگیره و بعد نصب میشه.شایدم راهی باشه :fekr:

لینک ارسال

آیا میشه یه برنامه ساخت که بدون این که کاربر متوجه بشه نصب بشه؟

همونطور که علی آقا گفت نمیشه.

اینکار نیاز به دسترسی روت داره.

اگه دقت کرده باشین توی تنظیمات بازار یه گزینه هست برای نصب مستقیم بعد از دانلود که روت میخواد.

لینک ارسال

من فقط میخوام وقتی برنامم حذف شد متوجه بشم یعنی هیچ راهی وجود نداره که بفهمیم برناممون حذف شد یانه؟

لینک ارسال

من فقط میخوام وقتی برنامم حذف شد متوجه بشم یعنی هیچ راهی وجود نداره که بفهمیم برناممون حذف شد یانه؟

خوب اگر فقط آمار میخوای بدونی پارسه آمار کسانی که اپ حذف کردن میده . خود بازار هم از آمار کم میکنه 

لینک ارسال

سلام دوستان

من برنامه قفل با تکون دادن رو که ساختم اجازه مدیریتی میخواست برای فعال کردن قفل و تا زمانی که لغو مدیریت نشه به هیچ عنوان برنامه رو نمیشه پاک کرد ینی برنامه میره تو لیست مدیرهای دستگاه البته من تو برنامه از سرویس هم استفاده کرده بودم اما همون طور که اساتید محترم گفتند سرویس خودش یه زیر برنامس و بدون برنامه امکان نداره وجود داشته باشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...