رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در به روزرسانی اطلاعات

mnik

سوال

سلام دوستان. خسته نباشید. راستش من خیلی وقته با یبسیک فور اندروید کار میکنم و تقریبا مشکلی توش ندارم این مورد تازه پیش اومده و داره اذیتم میکنه. قضیه از این قراره که من تو activity create دستور دانلود یه فایل php رو میدم و بعدش متن رو regex میکنم و از هر پارامترش یه جایی استفاده میکنم. مشکلم اینجاست که بعد بستن برنامه و باز کردن دوباره ش، اگه اطلاعات رو تغییر داده باشم هم ، باز بر اساس همون اطلاعات قیلی عمل میکنه. یعنی انگار بروز نمیشه. تنها حالتی که دوباره میشه بروزش کرد اینه که برنامه رو تو گوشی فورس استاپ کنی و دوباره بازش کنی. اینجوری اطلاعات رو به شکل جدید میگیره. مطمئنم توکد نویسی مشکلی وجود نداره. فقط نمیدونم باید چیکار کنم که برنامه هر بار با بسته شدن فورس استاپ بشه. یعنی کجا باید چه کدی بنویسم که کش برنامه پاک شه و اطلاعات رو دوباره بگیره؟

(ضمنا از هیچ سرویسی تو برنامه استفاده نمیکنم.)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

کد نویسی اشتباه احتمالا چون اگر درست نوشته باشی هر وقت اکتیویتی استارت بشه چه بخواد چه نخواد دانلود میکنه اطلاعات را و جایگزین مگر این که خودت اشتباه کدی نوشته باشی

مطمعن بشو حتما دانلود انجام میشه و بعد از دانلود مقادیر مقدار دهی میشن و نه قبلش

لینک ارسال

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...