رفتن به مطلب
  • 0

دیر لود شدن لیست ویو دیتا بیس

misagh.slm

سوال

سلام 

دیتا بیس برنامه من خیلی سنگینه تقریبا نزدیک 7mgو لیست ویواون خیلی دیر لود میشه و تو گوشی های ضعیف اصلا لود نمیشه ،میشه کاریش کرد

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوست عزیز پیشنهاد می کنم از لیمیت استفاده کنید که آموزش آن داخل فروشگاه هست! در واقع با این روش اطلاعات رو چند تا چند تا از دیتابیس می گیره که مشکل کم سرعت بودن هم حل می شه! در مورد مولتی پنل هم باید بگم که بزرگ ترین مشکلش لود کم سرعت اون هست ! که تابحال هم راه حلی براش پیدا نشده !

آقا مهدی درست می گن ولی لیمیت هم خیلی خوب جواب نمی ده و در بعضی مواقع برنامه سرعتش کم می شه.

یه روشی آقای شاهدی گفته بودن. این رو ببینید: http://answercenter.ir/topic/6318-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D9%88%DB%8C%D9%88-%D8%AE%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%B3%D8%A8%DA%A9-%D8%A8%D8%A7-arrayadapter-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%DB%8C%D8%AA%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7/

لینک ارسال

سلام 

دیتا بیس برنامه من خیلی سنگینه تقریبا نزدیک 7mgو لیست ویواون خیلی دیر لود میشه و تو گوشی های ضعیف اصلا لود نمیشه ،میشه کاریش کرد

سلام

والا فکر نمیکنم بشه کاری کرد درباره لیست ویو و سرعتش

راه خیلی بهتر و منظقی تر مولتی پنله 

چرا از مولتی پنل استفاده نمیکنید و داخل اون لود نمیکنید ؟؟

مشکل لود نشدن هم فکر نکنم دیگه داشته باشه :)

لینک ارسال

نمی دونم اینجا بود یا یه جای دیگه خونده بودم دیتابیس چند جدولی سرعتش زیاد تر هستش ولی خوب معایب خودش رو هم داره

البته شاید من اشتباه خونده باشم

شما اگه می تونید چند جدولی درست کن دیتابیستون رو شاید درست شد

لینک ارسال

سلام 

سلام

7mg منظورت 7 میلی گرم؟ :oops:

گمون کنم یا بین آیدی های دیتابیست فاصله زیاد گذاشتی(مثلا اینطوری نوشتی:1،2،3،30،31،32،85،86،100،101،120)؛یا عکسوفیلمو موسیقی و... گذاشتی؛که پیشنهاد میکنم آیدیهارو پشت سرهم بنویسی و فایلهاتو از اینتر نت دانلود کنی بجای اینکه تو دیتابیس بذاری

لینک ارسال

دوست عزیز پیشنهاد می کنم از لیمیت استفاده کنید که آموزش آن داخل فروشگاه هست! در واقع با این روش اطلاعات رو چند تا چند تا از دیتابیس می گیره که مشکل کم سرعت بودن هم حل می شه! در مورد مولتی پنل هم باید بگم که بزرگ ترین مشکلش لود کم سرعت اون هست ! که تابحال هم راه حلی براش پیدا نشده !
لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...