رفتن به مطلب
  • 0

کمک در باره گرفتن مقدار بولین از یک دستور برای کنترل false , true

arastooms

سوال

سلام همونطور که میبینید من یه ساب کلیک دکمه دارم که یه متن رو باهاش میخونم
حالا تو دستور خواندن یک مقدار بولین هم میگیره فرمان که احتمالا بتونم باهاش یه موضوعی مثل خاندن و تمام شدن فرمان رو کنترل کنم
من یه بار false  قرار دادم
یه با true

که تو عکس میبینید !!!
چه طور میتونم این دومقدار رو بگیرم مثلا بگم اگر false بود پیام بدهfalse است و اگر true بود بگه این مقدار true هست؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

s%DB%8C%DB%8C%DB%8C%DB%8C%DB%8C.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

درود،

اون مقدار boolean که به تابع میدید، در صورتی که در حال حاضر متنی در حال خواندن باشه؛ وقتی false باشه متن جدید در صف قرار میگیره تا متن فعلی تموم بشه و بعد شروع به خواندن میکنه.

در غیر اینصورت اگه true باشه متنی که داره خونده میشه بلافاصله قطع میشه و شروع به خواندن متن جدیدتون میکنه!!

لینک ارسال

درود،

اون مقدار boolean که به تابع میدید، در صورتی که در حال حاضر متنی در حال خواندن باشه؛ وقتی false باشه متن جدید در صف قرار میگیره تا متن فعلی تموم بشه و بعد شروع به خواندن میکنه.

در غیر اینصورت اگه true باشه متنی که داره خونده میشه بلافاصله قطع میشه و شروع به خواندن متن جدیدتون میکنه!!

سلام واقعا ممنون هستم از راهنمایی خوبتون 

من میخام بگم اگر متن رو کامل خوند یه پیام بده متن کامل خوانده شد 

ولی اگر کار بر وسط متن قطع کرد پیام بده متن کامل خوانده نشد!!!

چه راهی برای کنترل این داریم

http://answercenter.ir/topic/9142-%D9%82%D8%B7%D8%B9-%D9%88-%D9%88%D8%B5%D9%84-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AA%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%DB%8C%DA%A9-%D8%AF%DA%A9%D9%85%D9%87/

ممنونم میشم راهنمایی بفرمایید

لینک ارسال

درود،

متاسفانه این کتابخانه رویداد و امکانی برای اطلاع از زمان اتمام خواندن متن نداره، باید به یه روشی اینکار رو خودتون انجام بدید، البته اگه ممکن باشه!

لینک ارسال

درود،

متاسفانه این کتابخانه رویداد و امکانی برای اطلاع از زمان اتمام خواندن متن نداره، باید به یه روشی اینکار رو خودتون انجام بدید، البته اگه ممکن باشه!

سلام 

مرسی از راهنمایی خوب شما 

اگر ممکنه کتابخونه جایگزینی معرفی کنید ممنون میشم 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...