رفتن به مطلب
  • 0

لطفا یکی کمکم کنه

dr.soosmar

سوال

با سلام

امیدوارم کسی بتونه جوابمو بده و کمکم کنه

سوال اولم بنده قصد نوشتن یه برنامه دارم که اطلاعاتی رو از کاربر دریافت کنه بعدش با زدن گزینه ی ثبت این اطلاعات به من ارسال بشه و من بعد از تایید اون اطلاعات اون رو داخل برنامه بفرستم و کاربران با زدن ریلود کردن اطلاعات اون اطلاعاتی که من تایید کردم رو مشاهده کنن

آیا به سرور نیاز دارم ؟

چجوری برناممو به سرور متصل کنم که کاربرا بعد از زن گزینه ی ثبت اون اطلاعات برای من ارسال بشه و من بعد از تایید اونها اونارو برای کاربران بفرستم ؟

لطفا توضیحات کامل باشه

و سوال دومم اینه که این برنامه که دیتا بیس میسازه چی هست؟

دیتا بیس به چه دردی میخوره و میشه ازش در چه کارایی استفاده کرد ؟

توضیحات کامل باشه لطفا

من تازه واردم ممنون میشم منو تو این زمینه و پیشرفت کمک کنین

باتشکر*قلب*

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوست عزیز شما که تازه واردید انتظار نداشته باشید این کار هارو انجام بدین من سوال اولیتونو نمیدونم ولی سوال دوم اینکه با دیتابیس همون مثل سیو نرم افزار هستش مثل سیو بازی

لینک ارسال

توضیحات کامل میخام دوست عزیز

تو فیلم های آموزشی خیلی از این استفاده کرده اما متوجه نشدم چی هست

در ضمن سوال اولی که پرسیدم جزء کارای مقدماتیه برنامه نویسی هست و یچیز راحت و عادی هست فقط بنده تو بیسیک فور اندروید بلد نیستم چیکار باید بکنم تو این زمینه

لینک ارسال

سوالت خیلی کلی هستش و یه راهنمایی ساده بسیار بسیار طولانی میشه!!

من مختصر توضیح میدم. برای سوال اولت شما میتونی از ایمیل استفاده کنی، میتونی از php استفاده کنی، میتونی از تکنیک آپلود فایل استفاده کنید و ... راه زیاده چون خلاقیت انسان بی انتهاست!

به نظر من php نسبتا ساده تر هستش. این تاپیک رو ببین:

http://answercenter.ir/thread1006.html

برای اینکه وقتی تایید شد دوباره به کاربر نمایش داده بشه در واقع میتونید فایل رو به پوشه ای دیگه توی هاستتون منتقل کنید و از توی برنامه چک کنید که آیا اون فایل وجود داره و اگه بود نمایش بدید. شاید چیزایی که میگم نامفهموم باشه براتون یا سخت به نظر بیاد. شاید یه فیلمی چیزی آماده کردم در این مورد.

در کل شما باید بتونید کدنویسی سمت سرور رو انجام بدید که بهترین زبان به عقیده من برای اینکار پی اچ پی هستش چون اصلا برای سمت سرور ساخته شده و نه کلاینت! مبحث ساده ای نیس که توی 1 پست بشه بازش کرد.

_________

در مورد سوال دوم دیتابیس یعنی پایگاه داده.

بعنوان مثال شما برنامتون رو محدود کردید و گفتید هرکس کد فعالسازی رو داشت بتونه از برنامه استفاده کامل رو بکنه. میتونید کدهای فعالساز رو درون دیتابیس قرار بدید و چک کنید که آیا کدوارد شده کاربر در دیتابیس هست یا نه.

برای کتاب نوشتن هم مورد استفاده قرار میگیره، درواقع به نظر من یه برنامه ی حرفه ای بیشتر وقتا باید پایگاه داده داشته باشه!

سوالات خیلی کلی پرسیدی اگه توضیحاتم کم یا کامل نبود معذرت *قلب*

با تیم پیش برو همه چی رو کم کم یاد میگیری.

موفق باشی.

لینک ارسال

مرسی بابت راهنماییت اما داداش گفتی از طریق ایمیل!

اگر از ظریق ایمیل این کارو بکنم اون موقع از کجا بتونم بصورت انلاین اطلاعاتی که تایید کردمو بفرستم باری کاربرا ؟

از هاست رایگان دارم استفاده میکنم فعلا چون زیاد فضا نمیخاد برنامم

میتونی یه تاپیک یا فیلم آموزشی در مورد سوال اول من درست کنی ؟

ممنون میشم داش خیلی احتیاج دارم راسیتش

حالا ارسال اطلاعات توسط کاربر رو میشه با ایمیل اوکی کرد

اما اگر آموزشی بدی که بتونم از طریق هاست اطلاعات دلخواه رو بصورت انلاین داخل برنامه قرار بدم و کاربرا با ریلود کردن اون اطلاعاتو مشاهده کنن یه دنیا ممنونت میشم

فدات

منتظرم داداش

ادت کردم ادم کن*قلب*

لینک ارسال

سلام

خوب مهران جان توضیحات لازم رو دادن و بنده هم یکم به جزئیات می پردازم.

خوب همونطور که میدونید برای همجین چیزی که شما میخوایید باید به هاست متصل بشید.

میتونید شما به وسیله دیتابیس آنلاین یا از طریق ارسال نظرات که مهران زجمتشو کشیده و در اختیارتون قرار داده

ببینید شما میتونید از 2 تا دیتابیس آنلاین ( یعنی دیتابیس رو در هاست بسازید و ستون هاشو درون هاست تعریف کنید) یکی واسه برنامه کلاینت که زمانی درخواست رو فرستاد بره توی دیتابیس مربوط به کلاینت و یک دیتابیس مربوط به سرور.در برنامه سرور دیتابیس مربوط به کلاینت درهر لحظه باید رفرش بشه تا ببینید درخواستی میاد یا نه.خب توی برنامه کلاینت هم شما علاوه بر اطلاعات دیتابیس خودتون باید اطلاعات دیتابیس سرور رو هم بگیرید.چرا ؟ چون سرور با دیدن درخواست شما میاد دستور رو واسه شما ارسال میکنه که این دستور درون دیتابیس سرور قرار میگیره.و شما برای اینکه بفهمید که اجازه صادر شده یا نه باید دیتابیس سرور رو هر لحظه رفرش کنید.

ببینید ما الان داریم فلسفه کارو انجام میدیم و سوری سازی میکنیم چهت تجزیه و تحلیل موضوع.شما طبق آموزش های انجمن پیش برید و یکسری اطلاعات در مورد دیتابیس کسب کنید تا موضوع براتون باز تر بشه

ببینید چیزی رو که بنده گفتم شاید روش مناسبی نباشه ولی میتونه بیس کار باشه.همونطور که مهران عزیز گفت راه زیاده و خلاقیت هم بی نهایت.

لینک ارسال

سلام

خوب مهران جان توضیحات لازم رو دادن و بنده هم یکم به جزئیات می پردازم.

خوب همونطور که میدونید برای همجین چیزی که شما میخوایید باید به هاست متصل بشید.

میتونید شما به وسیله دیتابیس آنلاین یا از طریق ارسال نظرات که مهران زجمتشو کشیده و در اختیارتون قرار داده

ببینید شما میتونید از 2 تا دیتابیس آنلاین ( یعنی دیتابیس رو در هاست بسازید و ستون هاشو درون هاست تعریف کنید) یکی واسه برنامه کلاینت که زمانی درخواست رو فرستاد بره توی دیتابیس مربوط به کلاینت و یک دیتابیس مربوط به سرور.در برنامه سرور دیتابیس مربوط به کلاینت درهر لحظه باید رفرش بشه تا ببینید درخواستی میاد یا نه.خب توی برنامه کلاینت هم شما علاوه بر اطلاعات دیتابیس خودتون باید اطلاعات دیتابیس سرور رو هم بگیرید.چرا ؟ چون سرور با دیدن درخواست شما میاد دستور رو واسه شما ارسال میکنه که این دستور درون دیتابیس سرور قرار میگیره.و شما برای اینکه بفهمید که اجازه صادر شده یا نه باید دیتابیس سرور رو هر لحظه رفرش کنید.

ببینید ما الان داریم فلسفه کارو انجام میدیم و سوری سازی میکنیم چهت تجزیه و تحلیل موضوع.شما طبق آموزش های انجمن پیش برید و یکسری اطلاعات در مورد دیتابیس کسب کنید تا موضوع براتون باز تر بشه

ببینید چیزی رو که بنده گفتم شاید روش مناسبی نباشه ولی میتونه بیس کار باشه.همونطور که مهران عزیز گفت راه زیاده و خلاقیت هم بی نهایت.

داداش شما میتونی یه فیلم آموزشیه کوتاه واسم درست کنی تا متوجه بشم ؟

از هاست xzn استفاده میکنم

یه دنیا ممنون

لینک ارسال

دوست خوبم دوستان خوب راهنماییتون کردن

می تونین لینک زیر و توسعه بدین و از lable ها اطلاعات درخواستی را برای خودتون ارسال کنید .

رجوع به این لینک :

http://answercenter.ir/thread1093.html#post6403

لینک ارسال

1- لطفا موضوع تایپک رو درست بنویس : یکی کمکم کنه. تو رو خدا از اینا نداریم ..... قسمتی از مشکلت رو توی موضوع بزار. مثلا میتونستی بگی: دریافت اطلاعات از کاربر و نمایش آن در برنامه پس از تایید

2- بنظر من یه سر بزن به این آموزش دقیقا اون چیزی که میخای . فقط تایید نداره ولی با خلاقیتت راحت میتونی این کارو بکنی

3- در ضمن سوالت اصلا ساده نبود . اگر هم آسون باشه بازم چون کلی هست ساده نمیشه

4- موفق باشی

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...