رفتن به مطلب
  • 0

پاک شدن سورس برنامه

alimo

سوال

سلام

من سورس برنامه مو داخل دستکتاب گداشته بودم (که حدود 1 ماه بود داشتم روش کار میکردم )ودرست وقتی که 99 درصد همه کارش تمام شده بود :@ (فقط متن اکتویتی اولش لیبل ها  مونده بود) ویندوزم پرید و مجبور شدم ویندوز عوض کنم و اون سورس پاک شد :'( .(و همه برنامه های که فایل رو برمی گردونه امتحان کردم) والان فایل apk را توگوشی دارم . نمیشه با برنامه ای متن اون لیبل های اکتویتی اول را نوشت :gol::fekr: :fekr: :fekr: :fekr:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوست عزیز در صورتی که دیگر به سورس دسترسی ندارید و در جایی بک آپ نگرفته اید و ریکاوری هم نشده است خیر! اگر فایل برنامه را دیکامپایل کنید به علت این که کد ها به جاوا تبدیل می شوند نمی توانید از آن ها استفاده کنید ، تنها چیزی که می توان به آن دسترسی پیدا کنید فایل منفیست برنامه هست و فایل هایی که توی پوشه Files برنامه و بوده و به کد ها نمی تونید دسترسی پیدا کنید :roomNemishe:

لینک ارسال

سلام

من سورس برنامه مو داخل دستکتاب گداشته بودم (که حدود 1 ماه بود داشتم روش کار میکردم )ودرست وقتی که 99 درصد همه کارش تمام شده بود :@ (فقط متن اکتویتی اولش لیبل ها  مونده بود) ویندوزم پرید و مجبور شدم ویندوز عوض کنم و اون سورس پاک شد :'( .(و همه برنامه های که فایل رو برمی گردونه امتحان کردم) والان فایل apk را توگوشی دارم . نمیشه با برنامه ای متن اون لیبل های اکتویتی اول را نوشت :gol::fekr: :fekr: :fekr: :fekr:

سلام

اگر با این تونستید تغییری بدید ک فکر نمیکنم بتونید ک حله

در غیر این صورت برید از اول بنویسید و بیخیالش بشید سورستونم ریکاوری نمیشه :D

http://www.apktops.ir/android-apk-editor-pro.html/

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...