رفتن به مطلب
  • 0

نصب یک برنامه درون برنامه ساخته شده

arastooms

سوال

سلام به همه عزیزان 

برنامه من برای اجرای بهتر نیاز به یک برنامه دیگری داره که باید روی گوشی نصب باشه!!

آیا من میتونم این فایل مکمل رو که پسوند apk داره در برنامه نویسی برنامه خودم بیام در پوشه فایل قرار بدم

و دکمه ای در منو قرار بدم که کار بر در صورت تمایل با کلیک بر روی اون برنامه بیاد شروع به نصب اون فایل apk بکنه؟؟

/////////////

آگر پاسخ سوال مثبت هست ممنون میشم  راهنمایی بفرمایید و یا لینکی برای آموزش و دستورات برنامه نویسی  این کار معرفی کنید

//////////////
و آیا مارکت ها مثل بازار و .... با این کار مشکلی ندارند و آنتی ویروس ها برنامه رو ویروس شناسایی نمی کنند؟؟
/////////

با تشکر از همه عزیزان

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام ارسطو جان

اول فایل apk رو ک میخوای نصب کنی بریز تو Assets و بعدش تو اکتیویتی کریت ی شرط بذار ک اگر فایلی با اسم فایل apk مورد نظرت رو دستگاه نبود بیاد فایل apk رو از Dir.Assets کپی کنه به‌مثلا‌ Dir.Internal

بعد با این‌ کتابخانه نصبش کن

http://answercenter.ir/topic/8677-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-sinstaller-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-apk-%D8%A7%D8%B2-%D9%87%D8%B1-%D8%A2%D8%AF%D8%B1%D8%B3%DB%8C/

واسه گیر دادن بازار هم بستگی داره‌ برنامه‌ای‌ک میخوای نصب کنی چی باشه ... :ok:

لینک ارسال

سلام ارسطو جان

اول فایل apk رو ک میخوای نصب کنی بریز تو Assets و بعدش تو اکتیویتی کریت ی شرط بذار ک اگر فایلی با اسم فایل apk مورد نظرت رو دستگاه نبود بیاد فایل apk رو از Dir.Assets کپی کنه به‌مثلا‌ Dir.Internal

بعد با این‌ کتابخانه نصبش کن

http://answercenter.ir/topic/8677-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-sinstaller-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-apk-%D8%A7%D8%B2-%D9%87%D8%B1-%D8%A2%D8%AF%D8%B1%D8%B3%DB%8C/

واسه گیر دادن بازار هم بستگی داره‌ برنامه‌ای‌ک میخوای نصب کنی چی باشه ... :ok:

پس شدنی هست !!!

مرسی از شما الیاس جان 

متشکر و پست رو پاسخ داده شده اعلام میکنم که مدیران پست رو ببندن

:gol:  :gol:  :gol:  :gol:  :gol:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...