رفتن به مطلب
  • 0

لاگین به سرور و دریافت اطلاعات به صورت json

bidgol

سوال

دوستان برای یه تیکه از برنامه ام لازم دارم افراد به آدرسی لاگین شوند و براساس یوزر لاگین شده اطلاعات مخصوص به همون شخص که فرم خاصی هست برای گوشی ارسال شود

فرض کنید یکسری job هست که برای هر شخص متفاوت است

برای پیاده سازی چنین کاری روش پیشنهادی یا تکه کدی را اگر می دونید ممنون می شم ر اهنمایی بفرمایید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوستان برای یه تیکه از برنامه ام لازم دارم افراد به آدرسی لاگین شوند و براساس یوزر لاگین شده اطلاعات مخصوص به همون شخص که فرم خاصی هست برای گوشی ارسال شود

فرض کنید یکسری job هست که برای هر شخص متفاوت است

برای پیاده سازی چنین کاری روش پیشنهادی یا تکه کدی را اگر می دونید ممنون می شم ر اهنمایی بفرمایید

یکمی مبهم سوال کردید

اگه درست متوجه شده باشم مثلا شما میخواید برای افرادی که لاگین شدن توی سرور به عنوان مثال اسمشون رو میخواید ارسال کنید که طبیعتا برای هر شخص متفاوته

خب برای اینکار میتونین تو دیتابیس یه فیلد برای اون چیز که اینجا من نام رو مثال زدم بزارید (name) بعدش هم با گوشی اطلاعات فرد لاگین شده مثل ایدی رو میفرستید به سرور و بر اساس اون ایدی متن فیلد name رو میگیرید :)

لینک ارسال

سوالم را این گونه مطرح می کنم فرض کنید قراره کارمندان مختلف یک شرکت براساس جایگاهشون سوالات متفاوتی را دریافت کنند و به اونها جواب  بدهند و دوباره پاسخ را ارسال کنند

عمیلات ورود و ارسال اطلاعات مربوطه  توسط سرور انجام می شود(ولی از داخل گوشی) و ما فقط می خواهیم اطلاعات یا فرم مربوطه را به صورت جیسون دریافت کنیم و پس از کامل کردن فرم دوباره به سرور ارسال کنیم آنلاین بودن فقط در ابتدا و انتها لازم است

لینک ارسال

سوالم را این گونه مطرح می کنم فرض کنید قراره کارمندان مختلف یک شرکت براساس جایگاهشون سوالات متفاوتی را دریافت کنند و به اونها جواب  بدهند و دوباره پاسخ را ارسال کنند

عمیلات ورود و ارسال اطلاعات مربوطه  توسط سرور انجام می شود(ولی از داخل گوشی) و ما فقط می خواهیم اطلاعات یا فرم مربوطه را به صورت جیسون دریافت کنیم و پس از کامل کردن فرم دوباره به سرور ارسال کنیم آنلاین بودن فقط در ابتدا و انتها لازم است

خب اینم تقریبا مثل همونه فقط باید کمی به زبان های سمت سرور مثل php و asp.net و... آشنا باشید

خب مثل همون توضیح قبلی اطلاعات ورود به سرور ارسال میشه و در صورت درست بودن اطلاعات وارد میشه و یه چیزی مثل یه ایدی رو توی دیتابیس افلاین ذخیره میکنید

بعد توی دیتابیس انلاین یه فیلد Question بزارید و برای هر مقام به طور جدا گانه پر کنیدش و با توجه به ایدی فرد اونو بهش ارسال کنید و در گوشی هم نشون بدید و جواب رو ارسال کنید به سرور

در کل چیز زیاد سختی نیست اما کمی دانش php میخواد اونم نه زیاد راحت میشه پیاده سازیش کرد :)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...