رفتن به مطلب
  • 0

ساخت برنامه برای سایت موزیک

farshid71

سوال

سلام

آیا کسی هست به من کمک کنه من یه سایت موزیک دارم میخوام براش یه برنامه اندروید بنویسم چیز زیادیم بلد نیستم کسی کمکم کنه و بگه باید از کجا شروع کنم ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوست عزیز شما ابتدا آموزش های‌گام به گام رو مشاهده کنید ، سپس آموزش های تصویری و متنی را از آخر به اول مشاهده کنید و بعد قسمت سورس کد ها را بررسی کنید ، همچنین از طریق آموزش های سایت که در مورد برقراری ارتباط با سایت هست می تونید استفاده کنید ، بهترین روش برای برقراری ارتباط با یک سایت گت المنت هست که می تونید به رایگان از‌ بخش آموزش های تصویری دانلود کنید.اما باید پیش نیاز های لازم را داشته باشید ، در کل عجله نکنید! موفق باشید!
لینک ارسال

دوست عزیز شما ابتدا آموزش های‌گام به گام رو مشاهده کنید ، سپس آموزش های تصویری و متنی را از آخر به اول مشاهده کنید و بعد قسمت سورس کد ها را بررسی کنید ، همچنین از طریق آموزش های سایت که در مورد برقراری ارتباط با سایت هست می تونید استفاده کنید ، بهترین روش برای برقراری ارتباط با یک سایت گت المنت هست که می تونید به رایگان از‌ بخش آموزش های تصویری دانلود کنید.اما باید پیش نیاز های لازم را داشته باشید ، در کل عجله نکنید! موفق باشید!

بله این کاملا درسته ولی باید توجه کنین که همونطور که اقای mehdihd گفتن مطالب رو از اخر به اول بخونین

اینو اضافه کنم که اول شما باید ببینید میخواین با چه نرم افزاری برنامه نویسی کنین که الان توی انجمن ما زبان بیسیک و جاوا رو هست اموزشاش که میتونه کارتون رو راهت راه بندازه درضمن اگر سوالی داشتین میتونین از ما کمک بگیرین در بخش پاسخگویی به سوالات

موفق باشید. 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...