رفتن به مطلب
  • 0

انیمیشن ودرخواست سورس

taha1371

سوال

لطفا فایل را دانلود کنید

Տեսագրել_2016_01_15_20_11_31_722.rar

سلام اساتید

همین جور که در فیلم میبینید که برنامه وقتی باز میشه به صورت انیمیشن دکمه ها یه چرخ میزنن و وقتی روی دکمه کلیک میشه دکمه جلو عقب میشه وقتی اهنگ میخونی دکمه ها حرکت  و وقتی اهنگ قطع میشه دیگه حرکت نمیکنن 

اساتید کو یا سورس این انیمیشنارو میخوام

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوست عزیز باید از کتابخونه انیمیشن استفاده کنی، کار با کتابخونش ب غایت آسونه شما تیکشو بزن تعریفش کن بعد کلن فک کنم 4 حالت انیمیشن داره ک یکیش همین فیلمیه ک گزاشتین یعنی چرخش تصویر، بعد اون عدداشو جا ب جا کن چیزی ک میخای بدست میاد خیلی اسونه، برای قسمت اهنگشم شرط بزار که اگه اهنگ play شد انیمیشن اجرا شه و وقتی از قطع شد انیمیشن قطع بشه، شما سرچ کن انیمیشن توی انجمن زیاد بحث شده

لینک ارسال

اسا تید  مشکا هنوز حل نشده کمک کنید

بعلت تازه وارد بود اکه کسی تونست یه سروس بزاره با 5 تا بتوم 

لینک ارسال

من فیلمو نگاه کردم اما چیز نفهمیدم چند تا کد میخوام کسی بلده بفرسه

1 باتوم دور خودش بچرخه

2 باتوم جلو عقب  عقب بشه

3باتوم  هنگام خوندن موزیک حرکتی که توفیلم هست انجام بده

لینک ارسال

دوست عزیز افراد که این جا آماده نیستند کد برای شما بفرستند ، درخواست های شما بیش تر به سفارش شباهت دارند تا سوال! دوست عریزمون راهنمایی‌های لازم رو کردند ... خودتون پس از مشاهده ویدئو ها می تونید انیمیشن مورد نظرتون رو پیاده سازی‌کنید ، اگر هم به مشکلی برخوردید تاپیک جداگانه بزنید تا راهنمایی کنیم!
لینک ارسال

دوست عزیز مبتدی بودن دلیل نمیشه که اینهمه اسپم کنید:| در ضمن باتن درست هست نه باتوم:| و اینکه هر مشکل زیریو نمیشه به دیگران واگذار کرد...اگر اونقدر مبتدی هستید که با دیدن فیلم هم نتونستید یاد بگیرید پیشنهاد میکنم آموزش های فمبتدی انجمن رو دنبال کنید!

http://answercenter.ir/forum/37-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%A8%D8%AA%D8%AF%DB%8C-%D9%87%D8%A7/

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...