رفتن به مطلب
  • 0

مشکل درباره سورس کتاب امام خامنه ای

ironerboy

سوال

سلام

تو لی اوت ssfeh یه اسکرول ویو هست که روش دکمه های لی اوت feh فراخوانی شده

من الان طول این اسکرول ویو رو 750 گذاشتم حالا مشکل اینجاست که توی گوشی موبایل خوبه ولی وقتی با تبلت وارد این لی اوت میشم یک سوم کلید هایی که تو این لی اوت هست نمایش میده ینی باقیشون میره خارج از اسکرول ویو

میخواستم بدونم چطوری میشه این اسکرول ویو رو طوری تنظیم کنم که با سایز همه صفحه نمایش ها سازگار باشه؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

با کد نویسی قرار بده و از dip استفاده کن

اگه باز مشکل داشتی بگو تا تو اسکایپ راهنماییت کنم

لینک ارسال

با کد نویسی قرار بده و از dip استفاده کن

اگه باز مشکل داشتی بگو تا تو اسکایپ راهنماییت کنم

اگر امکانش هست یه مقدار بیشتر راهنمایی کنید سرنخو بدید تا ته قرقره میرم فقط یه مقدار بیشتر راهنمایی کنید*خنده**زبونک*

متاسفانه اسکایپ هم ندارم که اونجا مضاحمتون بشم*همینه**خنده شیطان

لینک ارسال

دوست عزیز عنوانتون مناسب نیست.

نه آقای رمضانی سورس رو دیدن و نه 95% کاربرهای دیگه

اگه سورس مشکل داره که بخش خودش مشخصه و بگید تا مشکل بر طرف بشه !

اگه بحث تغییرات خودتون هست و مشکل دارید عنوان تاپیکتون رو مناسب بزنید لطفا !!!

لینک ارسال

فک نمیکنم از عنوان بدی استفاده کرده باشم من ننوشتم مشکل در سورس کتاب امام خامنه ای من نوشتم سورس کتاب امام خامنه ای ینی درباره اون سورس سوال دارم بعدشم من توی قسمت مربوطه تاحالا 6-7 بار تاپیک زدم ولی مینویسه باید مدیر تایید بکنه ک تایید هم نمیکنه

بالاخره چیکار کنم میگید این مشکل رو چیجوری حل کنم یا عنوانو عوض کنم؟

لینک ارسال

چون شما تو بخش "مرتبط با فروشگاه" سوالتون رو مطرح کردید!

ما اصلا پست های تایید نشده رو نگاه میکنم چون تمامی انجمن های مربوطه آزاد هستن و بدون تایید مدیر تاپیک به نمایش درمیاد.

بخشی مثل "مرتبط با فروشگاه" عضو بخش هایی هستند که تنها مدیران و کاربران با رتبه قابل توجه میتونند داخلش تاپیک قرار بدن!

شما سوالات برنامه نویسیت رو تو بخش "پاسخگویی به سوالات (پشتیبانی)" مطرح کنید.

آقای موسوی که کتاب رو نوشتن مطمئنا پاسخ مناسب بهتون ارائه میدن.

لینک ارسال

هر محصول یک تاپیک خاص داره که توسط صاحب اثر یا مدیریت انجمن در بخش مرتبط با فروشگاه زده شده که سوالات و مشکلات این سورس اونجا مطرح می شوند:

http://answercenter.ir/thread874.html

حالا اگه سورس مشکل داره خب توی اون تاپیک مشکل رو مطرح کنید و بگید اینجای سورس مشکل داره و داره کار نمیکنه یا غیره !

اگه هم مشکلی نداره و خوتون می خواهید یک سورس جدید بنویسید یا ویرایشی رو انجام بدید مثلا اگه سوال شما در رابطه با ویرایش دیتابیس هست

خب توی بخش پشتیبانی یک تاپیک میدید با عنوتن: "درخواست کمک در ویرایش دیتابیس" که به محصول هم ربطی نداشته باشه و بقیه هم بتونند از اون استفاده کنند.

باز هم میگم اگه مشکل به سورس ربط داره مدیریت فروشگاه موظفه مشکل رو حل کنه همچنین که یک مشکل در علاقه مندی وجود داشت که دوستان مطرح کردند و بر طرف شد.

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...