رفتن به مطلب
  • 0

پر شدن رم و فورس کلوز دادن

babi.jonz

سوال

با سلام

دوستان من دوتا اکتیویتی دارم که اکتیویتی اول منو هستش و چیز خاصی نداره و اکتیویتی دوم که بخش اصلی برنامست، من 28 تا باتن دارم(چیزهای دیگه ای هم هست ولی میدونم مشکلم مربوط به باتن هاست) که وقتی این 28 باتن ظاهرشون در حالت پیشفرض هست یعنی عکسی به باتن ها نمیدم برنامه سبک کار میکنه ولی وقتی میام به باتن ها عکس میدم (از یدونه عکس برای ظاهر باتن ها استفاده کردم ظاهر همه ی باتن ها یه عکسو نشون میده) خیلی از رم رو اشغال میکنه بطوری که من یه دکمه ی ریستارت تو برنامه دارم که وقتی ریستارت میکنم اکتیویتی دوم ریستارت میشه و حالت دیگه ای رو که من تعیین کردم رو میاره(شما فرض کنید که 10 تا سوال داریم وقتی کاربر جوابشو داد دکمه ی بازی جدید رو که همون ریستارت هستش رو میزنه و 10تا سوال جدید میاد) دقت کنید که باتن ها با همون ظاهرشون ثابت میمونن ولی من به این نتیجه رسیدم که برنامه در هر ریستارت میاد دوباره همون عکس رو که برا باتن ها تعیین کردم دوباره فراخوانی میکنه که با هر ریستارت دیگه رم تا جایی پر میشه که به فرس کلوز برسه

شما راهی دارید که به برنامه حالی کنم که در هر بار ریستارت کردن همه چیز رو بیخیال شو و از نوع عکس بکگراند باتن هارو بیار و تو حافظت نگه ندار که من این عکس رو که 100 کیلوبایته اوردم ریستارت بعدی همون عکس که 100 کیلوبایته دوباره اوردم که میشه 200 کیلوبایت .میخوام بهش بفهمونم که 100 کیلوبایت عکس رو که اوردی ریستارت بعدی همه چیزرو از اول شروع کن و دوباره همون کار رو تکرار کن و تو حافظت نگه ندار

شرمنده متن زیاد شد جوری گفتم که خوب درکم کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

چرا از پنل بجای عکس استفاده نمیکنی ؟ مطمئنا برنامه سبک تر میشه و دیگه فورس کلوز نمیده

لینک ارسال

سلام

منظورتو متوجه نشدم

من میخوام بجای باتن پیش فرض عکس باتن رو تو فتوشاپ بسازم بعد به عنوان بکگراند استفاده کنم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...