رفتن به مطلب
  • 0

اسکرول دادن به کتیویتی بجای مولتی پنل

pedro

سوال

سلام دوستان ی چن وقتیه این مولتی پنل بدجوری رفته رو اعصابم، اقای رمضانی توی تاپیکی ک اخر لینک کردم اموزش اسکرول دادن ب اکتیویتی رو اموزش دادن ک بسییییییییییییییییار ساده بود(در مقایسه با مولتی پنل) الان سوالی ک برام پیش اومده اینه ک اگه همچین کاری ب این سادگی شدنی بوده پس اصن خاصیت مولتی پنل چیه؟؟؟؟!!!! سوال دومم هم از خود اموزش اقای رمضانیه توی این اموزش ایشون نزدیک 20-30 تا باتن بصورت دستی وارد کردن بعد هم ب صورت تقریبی ارتفاع اسکرول ویو رو توی دیزاینر تغییر دادن حالا من میخام ب تعداد باتن هام( ک معلوم نیس چن تاس!) خوده اسکرول ویو ارتفاع بگیره، عایا شدنیه؟؟؟؟؟

http://answercenter.ir/topic/29-scroll-دادن-به-layout/

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

ScrollView1.Panel.AddView(p1,0,PanelHeight,100%x,100dip)

ht=art(text,Label1,myfont,20)

p1.Height=ht+70dip

PanelHeight=PanelHeight+ht+70dip

Next

ScrollView1.Panel.Height=PanelHeight

ht و PanelHeight  

2تا متغییر هستن که هر چقدر متن بیشتر میشه هم پنل ها و هم اسکرول ویو رو کش میارن 

سعی کنید به جای dip از % استفاده کنید که تو سایزهای مختلف بهم نریزه 

تنها کاری شما باید انجام بدی اون مقادیر 70 dip

با توجه به نیازتون کم زیاد کنید 

اگر پنل ها تو هم رفتن اضافه کنید اگر خیلی باهم فاصله دارن کمش کنید (البته از %y استفاده کن) 

لینک ارسال

ScrollView1.Panel.AddView(p1,0,PanelHeight,100%x,100dip)

ht=art(text,Label1,myfont,20)

p1.Height=ht+70dip

PanelHeight=PanelHeight+ht+70dip

Next

ScrollView1.Panel.Height=PanelHeight

ht و PanelHeight  

2تا متغییر هستن که هر چقدر متن بیشتر میشه هم پنل ها و هم اسکرول ویو رو کش میارن 

سعی کنید به جای dip از % استفاده کنید که تو سایزهای مختلف بهم نریزه 

تنها کاری شما باید انجام بدی اون مقادیر 70 dip

با توجه به نیازتون کم زیاد کنید 

اگر پنل ها تو هم رفتن اضافه کنید اگر خیلی باهم فاصله دارن کمش کنید (البته از %y استفاده کن) 

مرسی دوست عزیز، باهاش ور میرم تا درست بشه، هر چن من متن توی اسکرول ویو ندارم، بجاش باتن باید بزارم ولی کلیت قضیه همونه فقد باید ی کم این ور اون ور بشه

لینک ارسال

دوست عزیز بفرما این سورسی که اسکرول ویو با توجه به ارتفاع پنل ها ارتفاعش بیشتر میشه 

لینک ارسال

دوست عزیز بفرما این سورسی که اسکرول ویو با توجه به ارتفاع پنل ها ارتفاعش بیشتر میشه 

سپاس دوست عزیز، فک کنم اگه ی توضیح مختصر بدید کارم ب کل راه بیوفته، الان تو سورس شما توی اکتیویتی اس ام اس برای ارتفاع اسکرول ویو کدوم کد رو نوشتین؟؟؟ میشه ی توضیح کوتاه بدین کدوم قسمت مربوط ب ارتفاع اسکروله؟؟؟ سپاس

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...