رفتن به مطلب
  • 0

تعدا کلیک های زده شده

babi.jonz

سوال

سلام دوستان من میخوام مثل عکسی که براتون فرستادم

تعداد کلیک های زده شده رو چند باتن رو نمایش بده وهمچنین اون تعداد کلیک هارو ذخیره کنه و دفعه بعد که از برنامه خارج میشم و میام بازی جدید اجرا میکنم و تعدا کلیک ها رو نشونم میده با تعداد کلیک های قبلی زده شده مقایسه کنه و تو مسج شو اینطوری بگه

مثلا ( تعداد حرکت شما 80 ،تعداد حرکت قبلی شما 55)

دوستان لطفاکمک کنید

post-4760-0-25866200-1453927819_thumb.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام هموطن

شما تعداد کلیک هارو ، یه زمانی باید بگیری

اون زمان کی هست، زمانی که کاربرت سوخته

پس

dim tedad as int = 0

در پراسس گلوبال

در رویداد کلیک
tedad = tedad + 1

وقتی که کاربرت سوخت، دیتاهارو ذخیره کن(حالا میتونی توی شیر رفرنس، توی فایل متنی یا توی دیتابیس ذخیره کنی که به نظر من دیتابیس و شیر رفرنس(که استاد شاهدی کتابخونه اشو گذاشتن) راحت تره و ایمن تره)

من دیتابیس رو میگم کدش رو برای مثال(کپی فایل و اینیشیالایز و ... با خودتون)

cur = sql.exequery("SELECT clickshodeha  FROM TBL")
cur.position = 0
dim OrigTedad as int = cur.getint("clickshodeha ")
if origTedad < tedad then
sql.exenonquery("UPDATE TBL SET clickshodeha = '"&tedad&"'")
Msgbox("your highScore is : "&tedad&"","highScore")
else
Msgbox("you have been failed,your highScore is : "&OrigTedad&"","highScore")
end if

اینجا هم چک کردم اگر فیلد قبلیم توی دیتابیس(که ذخیره شده) کوچکتر از مقدار جدید بود(یعنی مقدار جدید میشه highScore جدید من) بهش میگم امتیاز جدیدتون مثلا این متعیر تعداد هست و همچنین متغیر تعداد رو جایگزین مقدار قبلی میکنم(چون highScore جدید من هستش)

اگر هم غیر از این حالت بود یعنی مساوی یا بیشتر، پس من باختم و نتونستم امتیاز بالاتری از قبل ثبت کنم و یه پیام میگیرم :)

sharePreference رو هم حتما چک کنید...

لینک ارسال

سلام

ممنون استاد شهاب میدونم جوابت همونیه که من میخوام ولی من به احتمال زیاد نتونستم این تنظیمات رو تو بازی بیارم

الان میرم سعی میکنم که بتونم اگه نشد

یه خاهشی ازت داشتم میتونم سورس رو به صورت 3×3 برات بفرستم تنظیمات رو روش اعمال کنی،چون تو وارد هستی میدونم بیشتر از 5دقیقه وقتتو نمیگیره

شرمندم میکنی اگه قبول کنی

اگه قبول میکنی برات سورس رو با پیام شخصی بفرستم و این تنظیمات رو روش اعمال کنی

با شروع شدن بازی تایمر معکوس شروع بشه مثلا یک دقیقه و تو این یک دقیقه که به کاربر اجازه میدیم بازی رو تموم کنه اگه تا وقت تموم نشده بازی رو تموم کرد تعداد کلیک هاش که همون رکردشه رو بهش نشون بده و ذخیره کنه

با شروع بازی جدید اگه نتونست بازی رو زیر یک دقیقه تموم کنه یه اهنگ+یک پیغام بهش بده که شما باختید رکرد قبلی شما فعلان بود، اگه دوباره زیر یک دقیقه تموم کرد، رکردشو با رکرد قبلی مقایسه کن و اگه رکرد جدید بود مسج شو با عنوان رکرد جدید ظاهر بشه و یه اهنگی پخش کنه.

شرمندم میکنی اگه قبول کنی بفرستم؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...