رفتن به مطلب
  • 0

فایل تصویری در برنامه؟؟؟؟

mahdavifar

سوال

با عرض سلام و ادب

دوستان .....

من میخوام یک سری فایل صوتی و تصویری را در برنامه ی خودم قرار بدم ،به این صورت که کاربر روی انها کلیک کرده تا دانلود شود و به دفعات از آن فایل استفاده کند(یعنی دفعه ی بعدی که برنامه را باز می کنه دیگه لازم به دانلود اون فایل نباشه بلکه با یک بار دانلود کردن فایل ، آن فایل در حافظه نشسته باشه)

حالا سوال من اینه که

1- پسوند فایل ها رو چی قرار بدم که فایل کمترین حجم و با کیفیت نسبی داشته باشه؟

2- چطور فایل های خودم رو (که فرمت mpgدارند) را به پسوند جدید کانورت کنم؟

3- دستوراتی که باید استفاده بشه برای اینکه فایل دانلود شده در حافظه ی کاربر بنشینه چیست؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

خوب باید بیاید در رویداد کلیک روی مثلا ی دکمتون که واسه دانلود ویدیو هست ی شرط بذارید که اگر اون فایل توی حافظه گوشی کاربر نبود بیاد و دانلودش کنه و اگر وجود داشت پخشش کنه

پس از دانلود فایل واسه بار اول هم باید بیاین یا خود فایلو ذخیره کنید روی گوشی با Copy یا هم اینکه یه فایل تکست رو ذخیره و لود کنید واسه شرط دانلود کردن

واسه تبدیل فایل تصویری به فرمت جدید با کیفیت و حجم دلخواه هم میتونید از Video Converter ها استفاده کنید که توی گوگل سرچ کنید میاره واستون

فایلو هم میتونید با File.Copy کپی کنید روی دستگاه کاربر :ok:

لینک ارسال

تو حافظه بشینه ؟!!  :oops:  مگه آدم که خسته بشه بشینه 

بگذریم 

شما این نمونه سورس نگاه کنی همه چی دستت میاد 

هم دانلود هم ذخیره تو حافظه همم پخش میکنه

*** دانلود موسیقی و پخش پس از دانلود ***

اگر آهنگه پسوند mp3 عالیه برای گوشی 

اگر فیلمه mp4 خوبه البته پسوندهای دیگه هم هستند ولی mp4 بدون نرم افزار جانبی تو گوشی و تبلتها پخش میشن

برای تبدیل با کامیپوتر راحتره چون قویتر و سریعتر از گوشیه 

توتال ویدو کانورتور هست برنامه زیاده یه سرچی بزنی کلی مطلب میاره بالا 

اون سوال آخرتم تو نمونه سورس هست 

لینک ارسال

با سلام مجدد

با سپاس از پاسختون

فقط مشکلی هست، اول این که من میخوام فایل به طور مستقییم دانلود بشه نه این که مرورگر رو باز کنه. و دوم این که وقتی ویدئو دانلود میشه نمیخوام توی پوشه فایل منیجرم نمایش داده بشه. میخوام دانلود بشه و بار بعدی که کاربر میخواد ازش استفاده کنه احتیاجی به دانلود مجدد نباشه ولی دسترسی به ویدئو هم فقط از طریق استفاده از همین برنامه باشه نه فایل منیجر گوشی.

ممنون میشم جواب بدید

لینک ارسال

با سلام مجدد

با سپاس از پاسختون

فقط مشکلی هست، اول این که من میخوام فایل به طور مستقییم دانلود بشه نه این که مرورگر رو باز کنه. و دوم این که وقتی ویدئو دانلود میشه نمیخوام توی پوشه فایل منیجرم نمایش داده بشه. میخوام دانلود بشه و بار بعدی که کاربر میخواد ازش استفاده کنه احتیاجی به دانلود مجدد نباشه ولی دسترسی به ویدئو هم فقط از طریق استفاده از همین برنامه باشه نه فایل منیجر گوشی.

ممنون میشم جواب بدید

سلام

برای اینکه فایلی رو از داخل برنامه خودتون دانلود کنید سرچ کنید "نمایش روند دانلود" و یا از کتابخانه AriaHttp آقای شاهدی استفاده کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...