رفتن به مطلب
  • 0

بسته شدن برنامه بعد یه مدت

ali-asadi

سوال

سلام و خسته نباشید!

من یه برنامه تقریبا سنگین نوشتم! اما این مشکل رو حتی با برنامه های سبک هم دارم!

مشکل:

فرض کنید یه اکتیویتی با یه چک باکس دارم که در حالت عادی به صورت چک نشده (Uncheck) است! چک باکس رو فعال میکنم و در آخربرنامه رو میارم پایین توجه کنید نمیبندمش فقط میازمش پایین (Minimize)

حالا مثلا 1ساعت بعد وارد برنامه میشم! میبینم که همه چی انگار از اول ساتارت شده و چک باکس هم به صورت چک نشده هست. یعنی همه چی مثل موقعی هست که تازه برنامه رو باز میکنم نه مثل موقعی که تنظیمات اعمال شده

راهی برای حلش هست یا کلا طبیعت برنامه همینه؟

ممنونم از جواباتون پیشاپیش

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

در این مورد خیلی بحث شده و دلیل هایی هم وجود داره مثل مولتی پنل ... لود کردن عکس پرحجم و...

راه حل هایی هم وجود داره که اگه سرچ کنید بیشتر متوجه میشید مثل استفاده از اریا لیست ویو ، کم حجم کردن عکس ها ، استفاده از تابع LoadBitmapSample برای لود عکس...

لینک ارسال

دوست عزیز قبلن بحث شده فقد کافی بود این عبارتو "ذخیره تنظیمات" سرچ میکردید تا ببینید چندین بار سوال شده راجع بش

http://answercenter.ir/topic/9627-آموزش-ساخت-تنظیمات-برنامه-و-ذخیره-آن-در-فایل-txt-به-ص/

بفرمایید اینم خدمت شما

درضمن اون قسمت ک گفتین طبیعت برنامه اینه؟ باید بهتون بگم درین موارد زبان برنامه نویسی نمیتونه همه چیو براتون از قبل آماده کنه ی کم خلاقیتم مهمه

توی لینکی ک دادم دوستمون تنظیماتو در فایل متنی دخیره میکنه و در دفعات بعد طبق فایل متنی تغییرات توی برنامه اعمال میشه

لینک ارسال

سلام دوست عزیز ممنون از جوابتون!

اینجوری باشه که هر دفعه کاربر از برنامه رو واقعا میبنده، هنگام باز کردن دوباره همه تنظیمات بر میگرده

من منظورمو واضحتر میگم شاید درست متوجه منظور حقیر نشدید!

ما یه برنامه داریم که حالت دیفالت برنامه روی اینه که چک باکس غیر فعال باشه موقع باز شدن

وقتی کاربر دوست داشت چک باکس رو فعال کنه و عملیاتش رو هرچی که باشه انجام بده!

ولی برنامه رو نبنده و بخواد مثلا 1ساعت دیگه بیاد ببینه برنامه کارش رو انجام داده یا نه!

اما متاسفانه بعد از یک ساعت انگار برنامه از اول باز شده، یعنی کلا عملیات که پرپر شده هیچی چک باکس هم غیر فعال شده!

خلاصه اینکه میخوام برنامه زنده بمونه

وگرنه اینی که شما گفتید مثل ذخیره و بازیابی پسورده

ممنون

لینک ارسال

ببین خیل راحته

بیا شرط بزار اگه تیک چک باکس خورده بود یک متن بنویسه(file.writestring)و مثلا متنش true باشه....ولی اگه چک نخخورده بود بیاد یک متن بنویسه(file.writestring)و مثلا متنش false باشه.....حالا همون اول اکتیوتی کریت بیا شرط بزار که این فایی که نوشتی رو بخونه (file.readstring) اگه متنش true بود که چک باکس تیک بخوره اگه هم falsE بود تیک نخوره

شاید بازم یکم به مشکل بر بخوری ولی یکم فک کن و چندتا کد خودت امتحن کن میتونی درستش کنی

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...