رفتن به مطلب
  • 0

کار نکردن doevents بعد از تعداد زیادی loop

kasesang

سوال

سلام علیکم

خیلی ممنون میشم اگر اساتید کمک کنند

دیگه واقعا گیج شدم

یک برنامه ساختم که قسمت جستجوش در قریب به 120 تا کتاب که هر کتاب در یک table از دیتابیس هست جستجو می کنه و یافته ها رو به صورت listview نمایش میده

برای این کار دو تا loop رو در داخل هم استفاده کردم

لوپ اول عنوان کتاب هست

و لوپ دوم محتوای کتاب فعلی در لوپ اول رو جستجو می کنه و به لیست ویو موارد یافته شده رو اضافه می کنه

همه چیز در جستجوی تکی در یک کتاب درست هست حتی با مواردی که بیش از 3000 مورد یافت میشه.

در جستجوی در همه کتاب ها اگر کلمه جستجو نتایج کمی داشته باشه هیچ مشکلی نیست و همه چیز خوبه اما اگر کلمه ای مثل «است» جستجو کنی بعد از جستجو در چند کتاب ناگهان عملیات متوقف میشه و نرم افزار قفل میکنه

Progressdialog هم قفل میکنه و دیگه باید دستی ببندم نرم افزار رو

در انتهای هر دو لوپ هم doevents گذاشتم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

با doevents نمیشه این مشکل رو حل کرد ، متد doevents فقط میاد برنامه رو منتظر نگه میداره تا ویو ها لود بشن.

شما باید آیتم هارو لیمیت بدید تا هنگ نکنه... گرچه اگه از مولتی پنل دارید استفاده میکنید بازم ممکنه هنگ کنه.

لینک ارسال

سلام

با doevents نمیشه این مشکل رو حل کرد ، متد doevents فقط میاد برنامه رو منتظر نگه میداره تا ویو ها لود بشن.

شما باید آیتم هارو لیمیت بدید تا هنگ نکنه... گرچه اگه از مولتی پنل دارید استفاده میکنید بازم ممکنه هنگ کنه.

سلام

ممنون داداش

حل شد

مشکل رو یافتم

مشکل این بود که لود عکس آیکون listview رو توی لوپ گذاشته بودم که باید قبل از شروع لوپ می بود

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...