رفتن به مطلب
  • 0

چگونه ذخیره سایت و استفاده به صورت افلاین

eotw

سوال

سلام و عرض ادب.

من یک برنامه نوشتم که وب سایت مشخصی رو با webview نمایش میده. میخوام زمانی که اینترنت قطع هست سایت رو به صورت افلاین باز کنه.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

با تشکر.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام و عرض ادب.

من یک برنامه نوشتم که وب سایت مشخصی رو با webview نمایش میده. میخوام زمانی که اینترنت قطع هست سایت رو به صورت افلاین باز کنه.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

با تشکر.

خب این کدی که نوشتم یه کد سادست شاید کار نکنه ولی الگوی کار اینطوریه

میای اون صفحه رو ذخیره میکنی

بعد چک میکنی که اینترنت وصل هستش یا نه

اگه وصل بود میاد همون صفحه رو باز میکنه انلاین اگر هم که وصل نبود میاد افلاینشو میاره

Dim web As WebView
Dim ass As AssistantLib
web.Initialize("")

If ass.Connection=True Then
web.Loadurl("answercenter.ir/index.html")
Else
	web.Loadurl(File.DirAssets&"/offline/index.html")
	End If
لینک ارسال

خب این کدی که نوشتم یه کد سادست شاید کار نکنه ولی الگوی کار اینطوریه

میای اون صفحه رو ذخیره میکنی

بعد چک میکنی که اینترنت وصل هستش یا نه

اگه وصل بود میاد همون صفحه رو باز میکنه انلاین اگر هم که وصل نبود میاد افلاینشو میاره

Dim web As WebView
Dim ass As AssistantLib
web.Initialize("")

If ass.Connection=True Then
web.Loadurl("answercenter.ir/index.html")
Else
	web.Loadurl(File.DirAssets&"/offline/index.html")
	End If

سلام ممنون از راهنماییت.. مشکل الان این قسمتی هست که من نمیدونم چجوری اون سایت رو دخیره کنم و نیازی نیست که کل سایت دانلود بشه همون صفحه اول رو نشون بده کافی .

لینک ارسال

چرا دیگه کاری نداره که شما بیا و از طریق httpUtils سورس اون صفححه رو دانلود و یپی توی فایل سیو کن.

سورس زیاد هست در مورد دانلود فایل و گرفتن سورس

لینک ارسال

سلام ممنون از راهنماییت.. مشکل الان این قسمتی هست که من نمیدونم چجوری اون سایت رو دخیره کنم و نیازی نیست که کل سایت دانلود بشه همون صفحه اول رو نشون بده کافی .

اگر فقط با یک صفحه کار داری تو برنامه با مرورگر سیستم صفحه رو باز کن

بعدش کلید ترکیبی ctrl + s رو بزن تا صفحه ذخیره بشه

ولی اگر با چندین صفحه کار داری که کاربر باید خودش باز کنه باید از httpUtils که جناب جهان آرا گفتن استفاده کنید و صفحات رو در پوشه ای ذخیره کنید

لینک ارسال

من فقط یک صفحه دارم مثلا صفحه سایت yahoo.com رو با وب ویو باز کردم بعد حالا میخوام زمانی که اینترنت گوشی من قطع هست اون صفحه اول یاهو رو به صورت افلاین به من نشون بده به صورت خودکار.

لینک ارسال

من فقط یک صفحه دارم مثلا صفحه سایت yahoo.com رو با وب ویو باز کردم بعد حالا میخوام زمانی که اینترنت گوشی من قطع هست اون صفحه اول یاهو رو به صورت افلاین به من نشون بده به صورت خودکار.

دستور شرطی که بالا بهتون گفتم رو انجام بدید با وب ویو مطمعن باشید وقتی چک کنه اینترنت وصل نباشه اون صفحه رو باز میکنه البته باید در ایونت webview_pagefinished البته اگه اشتباه ننوشته باشم اون شرط رو اجرا کنید و در activity_resume

اگر هم مشکل داشتید با وب ویو سورسی که در مورد ورود به بله بلاگفا هست را داخل همین انجمن سرچ کنید و ازاون استفاد کنید

لینک ارسال

من هرچقدر کدها رو تغییر دادم و نمونه های دیگه هم پیدا کردم باز هم جواب نداد.. نمیدونم دیگه چکار کنم ... بچه کمک کنید تروخدا..

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...