رفتن به مطلب
  • 0

سوال در مورد encrypt file فروشگاه

esmaeil57

سوال

سلام به دوستان 

میخوام بدونم روشی که آقای گنجی گفتند در مورد Encrypt کردن فایلها آیا توی اندروید با ورژن های مختلف هم کارآیی داره یا نه؟ مثلا اینطور نیست که توی اندروید 5 یا بالاتر مشکل ایجاد کنه؟؟؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

این روش برای اطلاعات با حجم بالا بدرد نمیخوره .....برای باز کردن فایل رمز شده اگر مثلا حجم تصاویر یا دیتا بیس بالا باشه گوشی هنگ می کنه

لینک ارسال

بله همین طور که دوستمون گفتن این روش برای دیتابیس با حجم بالا خطا میده و به درد نمیخوره

ولی اگه حجم دیتابیست کمتر از 4مگ است میتونی استفاده کنی ازش

لینک ارسال

این روش برای اطلاعات با حجم بالا بدرد نمیخوره .....برای باز کردن فایل رمز شده اگر مثلا حجم تصاویر یا دیتا بیس بالا باشه گوشی هنگ می کنه

اون که آره میدونم من هم برای حجم بالا نیاز ندارم فقط میخواستم بدونم برنامه ای که نوشتم دادم دست کسی آیا اگه طرف روی اندروید مثلا 5 یا بالاتر نصب کرد پشتیبانی میکنه یا نه؟؟؟؟ کسی از دوستان امتحان کرده با اندروید نسخه بالا؟؟؟

ممنون

لینک ارسال

من با این کتابخانه هر کاری کردم میگه فایل موجود نیست 

فایل asset سمپل درسته 

ولی فایل های کد شده که خودم میسازم رو خطا میده . 

چیکار کنم ؟ 

لینک ارسال

اون که آره میدونم من هم برای حجم بالا نیاز ندارم فقط میخواستم بدونم برنامه ای که نوشتم دادم دست کسی آیا اگه طرف روی اندروید مثلا 5 یا بالاتر نصب کرد پشتیبانی میکنه یا نه؟؟؟؟ کسی از دوستان امتحان کرده با اندروید نسخه بالا؟؟؟

ممنون

نه مشکلی نداره .. من از همین برنامه استفاده میکنم و تو همه اندروید ها هم بدون خطا اجرا میشه. فقطتست نکردم ببینم برا دیتابیس های سنگین کار میکنه یا نه ولی برای دیتابیس های کم حجم درست کار میکنه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...