رفتن به مطلب
  • 0

متریال دیالوگ راست چین شده

her53

سوال

سلام به همه دوستان

من  توی برنامم از متریال دیالوگ ساخته شده با کتابخانه material dialogs استفاده میکنم ولی هرکاری

میکنم راست چین نمیشه ممنون میشم کمکم کنید.

post-4642-0-28055100-1454772795_thumb.png

درضمن می خواستم بدونم چطور میشه مثل بازار هنگام اسکرول صفحه به بالا اکشن بار مخفی و موقع

اسکرول صفحه به پایین اکشن بار نمایش داده بشه.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

جواب سوال اولتون:

تو دستگاه های مختلف با زبان انگلیسی هم من تست کردم و متن های فارسی راست چین بودن(تو شبیه ساز اینطور نیست)

در مورد سوال دوم هم فک کنم بیتونید با کتابخونه انیمیشن همچین کاری کنید

لینک ارسال

جواب سوال اولتون:

تو دستگاه های مختلف با زبان انگلیسی هم من تست کردم و متن های فارسی راست چین بودن(تو شبیه ساز اینطور نیست)

توی شبیه ساز و بعضی گوشی ها (سامسونگ ) درسته و متن فارسی رو راست چین نشون میده اما توی گوشی های هواوی نه چپ چینه.

لینک ارسال

توی شبیه ساز و بعضی گوشی ها (سامسونگ ) درسته و متن فارسی رو راست چین نشون میده اما توی گوشی های هواوی نه چپ چینه.

پس خودتون باید پی برده باشید که مشکل از گوشیه!!!!!!!!!!!

لینک ارسال

د

جواب سوال اولتون:

دوست عزیز درمورد قسمت دوم جوابتون باید بگم ک ب هیچ عنوان با انیمیشن نمیشه جور متریال دیزاینو کشید اصن انیمیشنای متریال ب کل با انیمیشن عادی فرق دارن من تقریبن 2 ساعت داشتم با انواع و اقسام کتابخونه انیمیشن کار میکردم تا موقع اسکرول اکشن بار مخفی شه ولی واقعن انقدر مسخره و منزجر کننده میشه ک بیشتر باعث مسخرگیه برنامه میشه، دوست عزیز شما باید از طریق متریال و اپ کمپت این کارو کنی، فقد ی نفرو دیدم تالا ازین انیمیشنا ب بهترین نحو توی برنامه هاش استفاده کرده اگه دوس داری بگو برات خصوصیش کنم(این قسمتو در جواب دوستمون ک سوال کردن گفتم)

لینک ارسال

د

دوست عزیز درمورد قسمت دوم جوابتون باید بگم ک ب هیچ عنوان با انیمیشن نمیشه جور متریال دیزاینو کشید اصن انیمیشنای متریال ب کل با انیمیشن عادی فرق دارن من تقریبن 2 ساعت داشتم با انواع و اقسام کتابخونه انیمیشن کار میکردم تا موقع اسکرول اکشن بار مخفی شه ولی واقعن انقدر مسخره و منزجر کننده میشه ک بیشتر باعث مسخرگیه برنامه میشه، دوست عزیز شما باید از طریق متریال و اپ کمپت این کارو کنی، فقد ی نفرو دیدم تالا ازین انیمیشنا ب بهترین نحو توی برنامه هاش استفاده کرده اگه دوس داری بگو برات خصوصیش کنم(این قسمتو در جواب دوستمون ک سوال کردن گفتم)

ممنون میشم اون نفر رو بهم معرفی کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...