رفتن به مطلب
  • 0

چگونگی ساخت جدول برتر

mehrabmmp

سوال

دوستان میخواستم بگم چجوری میتونم مثلا تو بازیها مثلا یکی 5 رکورد میزنه 5 میاد تو کادر best و بعد وقتی یکی دیگه یه رکورد بالا میزنه میاد بجای اون عدد قبلی تو اون کادر قرار میگیره

میخواستم بگم اینو چجوری بنویسم که عدد بالاتر بیاد بشینه تو لیبل best و وقتی اگه رکورد جدید کم بود دیگه عدد قبلی best تغییر نکنه

اگه کسی بلده لطفا راهنماییم کنه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوستان میخواستم بگم چجوری میتونم مثلا تو بازیها مثلا یکی 5 رکورد میزنه 5 میاد تو کادر best و بعد وقتی یکی دیگه یه رکورد بالا میزنه میاد بجای اون عدد قبلی تو اون کادر قرار میگیره

میخواستم بگم اینو چجوری بنویسم که عدد بالاتر بیاد بشینه تو لیبل best و وقتی اگه رکورد جدید کم بود دیگه عدد قبلی best تغییر نکنه

اگه کسی بلده لطفا راهنماییم کنه

من خیلی با دیتابیس کار نکردم  برا همین دقیق یادم نیس ولی شما بیا مثلن تو لیست ویو این رکوردهارو ک نشون میدی طبق نزولی بودن ستون رکورد در دیتابیس کد بنویس ینی این لیست ویو درواقع ستون رکورد رو میگیره نشون میده دیگه شما بیا شرط نشون دادنش بر اساس نزولی بودن بزار(شرطش یادم رفت)

لینک ارسال

اگه میخوای بین  کل کاربرای بازیت باشه که من بلد نیستم اما برای خود کاربر (تکی) کار کنی میتونی در وقتی باخت بیای مقدار رکورد بازیشو توی یک فایل تکست ذخیره کنی و بهش نشون بدی

.برای بیشترین رکورد هم میتونی فایل های txt رو اعدادشونو با هم مقایسه کنید.

لینک ارسال

نه ببینید من یه لیبل دارم که مقدارش توسط تابع رندوم بین اعداد ۰ تا ۱۰ انتخاب میشه پایین هم یه لیبل دیگه دارم وقتی با زدن یه دکمه واسه لیبل اولی عددی بین ۰ تا ۱۰ انتخاب میشه و میریزه توش

میخوام جوری کنم که وقتی عددی واسه لیبل اول انتخاب شد اگه اون عدد رو هم تو لیبل دومی قرار بده و بعد که یبار دیگه دکمه رو زد اگه عددی که اتنخاب میشه واسه لیبل اول اگه از عدد قبلی بزرگ بود بیاد اونو توی لیبل دوم بجای عدد قبلی قرار بده اگه نبود که هیچی همون عدد قبلی لیبل دوم بمونه سرجاش منظورمو تونستم برسونم

مثلا
دکمه زده شد و عدد ۴ اومد
لیبل اول = ۴
لیبل دوم = ۴
دکمه یه بار دیگه زده شد و عدد اومد ۳
لیبل اول = ۳
لیبل دوم = ۴
دکمه یه بار دیگه زده شد و عدد اومد ۷
لیبل اول = ۷
لیبل دوم = ۷

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...