رفتن به مطلب
  • 0

عدم ارتباط نرم افزاربا دیتابیس آنلاین

mohsensa

سوال

باسلام خدمت دوستان

لطفا"راهنمایی فرمائید من یک برنامه نوشتم ویک هاست خریداری کردم ودیتابیس روساختم (mysql)و فایلهای php که رابط نرم افزار ودیتابیس میباشد درپوشه 

wwwrootهاست کپی کردم .اما نرم افزاربا دیتابیس ارتباط برقرارنمیکنه ،این درحالی است که با نرم افزار wampserver تمام عملیات بدرستی انجام میشود.

ولی باهاست هیچ خطایی نمیده.ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

عزیز هاست شما لینوکس هست یا ویندوز؟

اگه لینکوس هست. باید اطلاعات رو بریزی توی Public_html . که این پوشه در واقع میشه دایرکتوری اصلی.

لینک ارسال

عزیز هاست شما لینوکس هست یا ویندوز؟

اگه لینکوس هست. باید اطلاعات رو بریزی توی Public_html . که این پوشه در واقع میشه دایرکتوری اصلی.

سلام دوست عزیز

هاست ما ویندوزی است و یک پنل دیتابیس mysql از آن شرکت خریداری کردیم .البته بامشورت با مسول فنی آن شرکت که گفت مشکلی پیش نمیاد وفایل های php خود رادر پوشه wwwroot

پنل هاست ویندوزی خود کپی کنید.چندین بارهم به کارشناسان آن شرکت اعلام نمودم که احتمالا مشکل خوانده نشدن دستورات phpدر سمت هاست آنها میباشد.

لینک ارسال

شما فایل رو که اونجا ریخنید بعدش چک کنید ببینید خود فایل رو میتونید باز کنید ؟؟؟

اصلا یک عکس به اسم mohsen.png توی همون مسیر کپی کنید بعدش www.address.ir/mohsen.png رو باز کنید ببینید باز میشه ؟

اگه باز میشه مسیرتون درسته

اگر همه چی درست بود فایل های php خودتون رو کدش رو به صورت تگ کد قرار بدید

لینک ارسال

باسلام وتشکر

هاست سایت ما ویندوزی است ویک دیتابیس mysql خریداری کردیم وفایل های phpخود را طی هماهنگی با مسولین هاست ویندوزی در پوشه روت هاست سایت قرار دادم

ودر قسمت ip نرم افزار اندروئید بجای آدرس ip دیتابیس mysql وقتی آدرس url سایت خود یعنی محل قرار گرفتن فایل های php رومیدم برنامه تاحدی پیش میره وjob انجام میشه ولی

چیزی تودیتابیس اعمل نمیشه.خسته شدم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...