رفتن به مطلب
  • 0

سوال:نوشتن متن طولانی

ya3in80

سوال

سلام دوستان دارم یه برنامه مینویسم میخوام یه متن طولانی بنویسیم بدون استفاده از دیتابیس

بنده خودم از لیبل استفاده کردم به مشکل برخوردم

label1.text"matin...."

شما پیشنهاد دیگری دارد ذکر بفرمایید..

در ضمن متنم چون طولانیست اخطار میدهید برنامه

از خاصیت multitext برنامه استفاده کردم اما یه مشکل دارد اینکه چجوری اسکرول کنم متن داخل label رو؟؟؟؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال‌های توصیه شده

خب باشه اوکی

مرسی

اگر ویدیو هم داری برای اسکرول کردن برام بزاری ممنون میشم-فقط یه ویدیو باشه که من ببینم چجوری اسکرول بار رو با با یه لیبل تنظیم کنیم

سلام مجدد، کسی نیست بهم کمک کنه؟

ببینید من یه متن طولانی دارم و بدون استفاده از sql میخوام که متنم رو نمایش بدم، متنم رو داخل لبیل گذاشتم از یه جایی به بعد رو نشون نمیده باید اسکرول کنی تا اون پایین هاشم بشه دید ولی من بلد نیستم

میشه یه ویدیو یا یه چیزی تهیه کنید من یاد بگیرم ...فکر کنم سوال من سوال خیلی های دیگه هم باشه.

آقای MEHDI T.D راهی که گفتید را امتحان کردم با عرض پوزش جواب نداد تصویر رو میزارم نگاه کنید.

post-4963-0-67001200-1455825298_thumb.jpg

لینک ارسال

درود

ببینید آموزش هایی که اومدن اطلاعات رو از دیتابیس میکنن و اسکرول میکنن با کاری که شما میخواهید انجام بدید هیچ فرقی نداره

اونها فقط داده رو دارن از دیتابیس میخونن شما از فایل مثلا txt

لینک ارسال

درود

ببینید آموزش هایی که اومدن اطلاعات رو از دیتابیس میکنن و اسکرول میکنن با کاری که شما میخواهید انجام بدید هیچ فرقی نداره

اونها فقط داده رو دارن از دیتابیس میخونن شما از فایل مثلا txt

فرمایش شما صحیح اما من از txt فایلی را فراخوانی نمیکنم جناب ایزدی عزیز، اگر منظورم و سوالم رو متوجه شدید راه حلی ارائه بدهید. :fekr:

لینک ارسال

بفرمایید متن طولانی بدون تکست و دیتابیس بصورت دستی وارد شده 

رمزش رمز اصلی سایت

answercenter.ir

لینک ارسال

بفرمایید متن طولانی بدون تکست و دیتابیس بصورت دستی وارد شده 

رمزش رمز اصلی سایت

answercenter.ir

آقا خدا خیرت بده،واقعا مرسی.کارم راه افتاد.فقط اینکه اگر میشه کد رو یه توضیح کوچیک بدی که من متوجه بشم چیکار کردید و یک مسئله ای هست متن من فارسی و چند خطی است

میخوام که متنم از راست به چپ باشه ولی اینجا از چپ به راسته.یک خطا دارم که نشون میدم نگاه کنید.

بازم تشکر مجدد

post-4963-0-16755700-1455853698_thumb.jpg

لینک ارسال

عزیز من شما توی یک خط گفتی lable.text ="matn" پس تو خط های بعدی متن ننویس.....برا رفتن به خط بعد از کد &CRLF& استفاده کن(وقتی ران بگیری میره خط بعد نه در کد ها)

برا راست چین شدن هم: lable.gravity = gravity.RIGHT استفاده کن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...