رفتن به مطلب
  • 0

clear data

mehrabmmp

سوال

سلام

دوستان تا حالا شما دیدید که مثلا وقتی یه بازی نصب میکنی و یه مدتی اونو بازی میکنی و وقتی که میخوای اونو حذف کنی اول clear data میکنی تا فایل های که ذخیره شده حذف شه

من این کارو کردم و متنهای txt رو تو dir internal ذخیره کردم اما وقتی که clear data میکنی سیو های بازی پاک میشه و انگار از اول نصب کردی اما فایل های txt رو که ذخیره کردم اونجوری میمونه تا حافظه گوشی.

و میخواستم بگم چجوری اونارو یه جایی ذخیره کنم که طرف نتونه اونو پیدا کنه و اونو تغییر بده

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوست عزیز با کد  File.Delete میشه پاک کرد دیگه، درمورد قانون انجمن هم... اگه الان تاپیک زدین تا 12 ساعت باید منتظر جواب بمونین ینی نباید تا 12 ساعت توی همون تاپیک نظر بزارین!

یعنی همین جوری تو برنامه بنویسم file.delete 

و درمورد قوانین انجمن ببخشید اینو نمیدونستم دیگه تکرار نمیشه

لینک ارسال

من خودم امتحان نکردم ولی میتونید ی سرویس ایجاد کنید و توی سرویس بگید اگه سرویس در حال نابودیه!!! بیا و اون فایلارو دیلیت کن

لینک ارسال

من خودم امتحان نکردم ولی میتونید ی سرویس ایجاد کنید و توی سرویس بگید اگه سرویس در حال نابودیه!!! بیا و اون فایلارو دیلیت کن

شما بلد نیستید کداشو

یعنی شما تا حالا هر برنامه ای که مینویسید فایل های تکست رو پاک نمیکنید

و یه سوال دیگه میخواستم بپرسم که چجوری مثلا میخوایم یه فایلی رو در کارت حافظه ایجاد کنیم بهش مسیر بدیم که مثلا بره تو پوشه اندروید

لینک ارسال

کسی نیست راهنمایی کنه

لینک ارسال

درود

دوست عزیز لطفا به قوانین انجمن احترام بگذارید :

http://answercenter.ir/topic/2-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE%DA%AF%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C/

2.9 بالا آوردن تاپيک ها و پست ها قبل از 12 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

در مورد سوالتون هم باید بگم با همون Clear Data باید تمام اطلاعت ذخیره شده پاک بشه اصولا

اگه هم نشد خب شما همینطور که اومدیم فایل txt رو WriteString کردید همینطور هم بیایید File.Delete کنید  :DD:  پاک میشه

لینک ارسال

چه کدی بنویسیم که وقتی طرف برنامه رو حذف کرد فایل ها هم حذف شه

و  قبل 12 ساعت یعنی چی یعنی اینکه از هر 12 ساعت باید پست بزارم

لینک ارسال

چه کدی بنویسیم که وقتی طرف برنامه رو حذف کرد فایل ها هم حذف شه

و  قبل 12 ساعت یعنی چی یعنی اینکه از هر 12 ساعت باید پست بزارم

دوست عزیز با کد  File.Delete میشه پاک کرد دیگه، درمورد قانون انجمن هم... اگه الان تاپیک زدین تا 12 ساعت باید منتظر جواب بمونین ینی نباید تا 12 ساعت توی همون تاپیک نظر بزارین!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...