رفتن به مطلب
  • 0

سوال : سرچ کردن در لیست ویو

TheNobelium

سوال

سلام

چجوری میتونم با داشتن یه edit text و Button در لیست ویو سرچ کنم طوری که اگه روی آیتم پیدا شده کلیک کنم ، عملیات مربوط به اون اجرا بشه ؟

یه سورس کد پیدا کردم که تمامی آیتم های لیست ویو رو در یک لیست ذخیره میکردیم و بعد داخل لیست سرچ میکردیم اما وقتی روی آیتم پیدا شده کلیک میکردم ، کد مربوط به آیتم لیست ویو اجرا نمی شد ( طبیعتا هم نباید اجرا شه چون دارم یه متن که در لیست ذخیره شده رو پیدا میکنم )

همچین کدی وجود داره ؟ ممنون میشم کمکم کنید ! ( + تازه برنامه نویسی اندروید رو شروع کردم ;)   )

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

خب دیتابیس ی کلیت داره دیگه شما اونارو یاد بگیری هر جایی میتونی ب کار ببریش، حالا دوستان رو کتاب اموزش میدن چون اکثر کاربرای مبتدی میخوان کتاب بسازن!، درضمن ب یکی دوتا آموزش بسنده نکنید،ویدیو زیاد هست ازش، چیزای مختلف سرچ کنید، مثلن سرچ در دیتابیس، گرفتن فلان از دیتابیس... دست ب سرچتون باید خوب باشه :cheshmak:  این طوری هم زودتر ب نتیجه میرسید هم تاپیک نمیزنید!

لینک ارسال

یک بار داخل انجمن جستجو کنید با دیدن اینهمه تاپیک با این موضوع،سرتون گیج میره:|

لینک ارسال

یک بار داخل انجمن جستجو کنید با دیدن اینهمه تاپیک با این موضوع،سرتون گیج میره:|

ممنون از راهنمایی اما اکثرا با دیتابیس هست . میخام ببینم راه دیگه ای وجود داره یا نه و چجوری

(یه راه پیدا کردم اما کار رو خیلی سخت کرده :/ )

لینک ارسال

دوست عزیز از دیتابیس فرار نکنید!!! چیزی نداره، بالغ بر میلیون تا اموزش تصویری(دقت کنید، تصصصصصویری فقد، حالا متنی بماند!)  توی این انجمن هست حالا چقد توی سایتای دیگه هست ک هیییچ

لینک ارسال

دوست عزیز از دیتابیس فرار نکنید!!! چیزی نداره، بالغ بر میلیون تا اموزش تصویری(دقت کنید، تصصصصصویری فقد، حالا متنی بماند!)  توی این انجمن هست حالا چقد توی سایتای دیگه هست ک هیییچ

ممنون از راهنمایی

همین دقایقی پیش یکی از آموزش های ویدئویی داخل این انجمن رو گرفتم و نگاه کردم و دارم باهاش کار میکنم . . . .

( ولی اکثر آموزش ها جوریه که انگار دیتابیس فقط برا کتابه :/ )

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...