رفتن به مطلب
  • 0

باز شدن اسلایدر از زیر تولبار

Milad-Mohammadi

سوال

سلام دوباره دوستان من راجع به این موضوع قبلا هم تاپیک زدم و شما گفتید توی بیسیک نمیشه خب اما من الان توی فایلهای xml گشتم و تو تنظیمات xml اسلایدبار این کد رو تغییر دادم برای بالای اسلایدر:

android:layout_height="@dimen/abc_action_bar_default_height_material"

اما بجای اینکه از زیر اسلایدر باز بشه از همون بالا باز میشه و فقط رنگ بالای اسلایدر تیره تر میشه!!!!

من دیگه گیج شدم....کد دیگه ای نیست برای این کار؟؟؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

والا قبل شما ی نفر دیگه هم سوال کرد ب جواب نرسید! من خودمم دنبالشم ولی راهی ب ذهنم نمیرسه، دوستانی ک کار کردن لدفن راهنمایی کنن

من مطمینم توی xml با یه کد خاصی میتونیم انجام بدیم این کارو...ولی چیه اون کد؟؟؟خدا میدونه:|

لینک ارسال

من منظورتونو متوجه نشدم، میشه ی تصویر از چیزی ک میخواین بزارین، دقیقن میخواین چیکار کنین

لینک ارسال

من منظورتونو متوجه نشدم، میشه ی تصویر از چیزی ک میخواین بزارین، دقیقن میخواین چیکار کنین

منو از زیر تولبار باز بشه به این صورت:

2016_02_03.png

لینک ارسال

ی سورس دارم با ahNavigatioDrawer نیس با msMaterial menu نوشته شده، مشکلتونو درست میکنه ولی ی مشکلی ک داره اینه ک با تاچ نمیاد بیرون ینی حتمن باید دکمه منو رو بزنی تا از کنار بیاد، ی خوبیه دیگه ک داره اینه ک دکمه منوش انیمیشن داره سورس رو ببینید

حواستون باشه آدرس پوشه res هم درست کنید

dokme menuye animationi matrial.zip

لینک ارسال

شما بگو وقتی منو باز شد اکشن بار bringTofront بشه ببین عمل میکنه

لینک ارسال

ممنون...اونی که دادید رو امتحان کردم اما خب من میخوام با تاچ بیاد...اون کد هم که گفتید رو استفاده کردم اون هم عمل نکرد

لینک ارسال

والا قبل شما ی نفر دیگه هم سوال کرد ب جواب نرسید! من خودمم دنبالشم ولی راهی ب ذهنم نمیرسه، دوستانی ک کار کردن لدفن راهنمایی کنن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...