رفتن به مطلب
  • 0

مشکل سورس در بیسیک

star shine

سوال

سلام 

من مبتدی هستم قبلا با اکلیپیس کار کردم خوشم نیومد و فقط در حد یک اکیتوی ساختن بود ! 

الان اومدم توی بیسیک باهاش آشنا نیستم اصلا هم توجه ای نکردم بیبینم شبیه اکلیپس هس یا نه 

توی اینترنت هم چیز خاصی پیدا نکردم که جواب منو بده چون همه حرفه ای بودن ، میدونم این سوال من براتون ساده است اما خب باورکنید بلد نیستم به هرحال باید از یک جا یاد بگیرم

راستش میخوام یک کتاب بسازم نه پولی و یا حرفه ای یکی تست مانند بعد میفرسم بازار و بعدهم حذفش میکنم فقط جهت اول کار و آشنایی کد هم نمیخوام اول بینویسم با سورس میخوام کار کنم بعدا شروع کنم کم کم ... 

الان سورس یک کتاب دارم اما بلد نیستم اجراش کنم در بیسیک لطفا بگید از کجا این فایل سورس رو پیاده کنم در بیسیک 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

شما برای یادگیری باید قدم به قدم برید جلو...هنوز مفاهیم و مسایل خیلی ساده رو بلد نیستید و حتی نمیتونید یه سورس رو توی بیسیک باز کنید اونوقت میخواید یه اپ کامل  بدید بازار.از نظر بنده با سورس به جایی نمیرسید . بهتره با آموزش های قدم به قدم جلو برید و یکم آشنا شید تا خودتون یه اپ بزنید.

برای یادگیری:::به صفحه ی اصلی انجمن>آموزش های گام به گام برای مبتدی ها مراجعه کنید و شروع به یادگیری کنید

لینک ارسال

خیلی خوش اومدین به این انجمن

طبق عکس پایین اول بزن رو اونجاییکه با شماره یک مشخص کردم بعد برو تو اون پوشه سورست یه فایل با پسوند b4a هست اونو کلیک کن تا باز شه

بعد از قسمت شماره 2 که چهارتا گزینه داره، دومی رو انتخاب کن آخرشم روی مثلث شکل سه بزن

.Capture.JPG

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...