رفتن به مطلب
  • 0

مشکل کار با آرایه

mamad20

سوال

با سلام .

در یک بازی که به سبک آفتابه طراحی کردم از آرایه برای لود عکس و انتخاب جواب استفاده کردم .

در نسخه آزمایشی خودم مرحله 5 چون اسم عکس با اسم داخل آرایه یکی نبود نمیتونست لود کنه و پیغام خطا میداد که بازی تموم شده در صورتی که 200 مرحله داشت . چک کردم حل شد .

حالا مشکل اینجاست که تو بعضی از گوشیا درست کار میکنه و تا 200 میره و  تو بعضیاش بعضی از مراحل را که میرسه همون خطا رو میده و وقتی چند بار بازی رو نصب کنی مشکل حل میشه . 

چرا ؟ چه کنم ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

تو چه گوشی هایی خطا میده؟ احتمال میدم که به خاطر حجم عکس هات با خطا مواجه میشه

لینک ارسال

ظاهرا تو گوشی سونی و هواوی بوده ولی توی گوشی خودم که هواویه مشکلی نداره . حجم هیچ عکسی از 30 کیلوبایت بیشتر نیست و کل عکس ها 5 مگ نمیشه

لینک ارسال

اگر عکس ارور رو بزاری بنده و دوستان بهتر میتونیم کمکت کنیم

دقیق نیمدونم ولی یه گیری داره 

من تا حالا مثل آفتابه نساختم ولی دوستانی هستند که بتونن کمکت کنن 

فک کنم کاربر vistamobile کارهاشونو دیدم  چندین نمونه مثل آفتابه و بلکه بهتر رو درست کردن بهتر از بقیه میتونن کمکت کنن

لینک ارسال

ارور نمیده . من گفتم که عکس و جواب رو از آرایه بخونه و اگه آرایه خالی شد پیغام بده که مراحل تمومه ولی بعضی گوشیا مرحله های غیر از پایان این پیغام و نشون میدن  

Try
gpimage.SetBackgroundImage(LoadBitmap(File.DirAssets,steps.arr2(step1-1)))
sword = steps.arr1(step1-1)
Catch
 Dim result As Int
 result = Msgbox2("آیا مایلید از ابتدا شروع کنید ؟","شما تمام مراحل را به درستی به پایان رساندید","بله","خیر","",Null)
 If result = DialogResponse.POSITIVE Then
 	File.WriteString(File.DirInternal,"step","1")
	Activity.Finish
	Return
 Else
 	Activity.Finish
	Return
 End If
End Try
لینک ارسال

سلام

من قبلا توی یکی از پروژه هام مشکل عجیبی شبیه به مشکل شما داشتم که تو گوشی من که LG بود درست بود اما توی گوشی هوآوی مشکل داشت.

خیلی درگیرش بودم تا اینکه فهمیدم.

من برای ذخیره سازی از فایل تکست استفاده کرده بودم و مثل شما فایل هارو توی File.DirInternal ذخیره میکردم ، انگار اون دستگاه نمیتونست ازاونجا فایل رو بخونه. خیلی عجیب بود واسم.

بعد کدهای این نوع ذخیره سازیم رو پاک کردم و از دیتابیس استفاده کردم و مشکل حل شد.

الانم احساس میکنم مشکل شما همینه ، چون خودتون میگید رو گوشی های هوآوی و سونی ایراد داره و خطایی هم نمیده اما کار نمیکنه(دقیقا مثل مشکل بنده) و اونطور که از کداتون پیداست با فایل تکست و در File.DirInternal ذخیره سازی انجام دادید.

بهتون پیشنهاد میکنم از دیتابیس یا کتابخانه ای که آقای شاهدی ساختن استفاده کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...