رفتن به مطلب
  • 0

کپی پوشه از DirAssets به DirInternal

Farhadlee

سوال

سلام دوستان، 

می خواستم بپرسم آیا راهی هست که یه پوشه دارای محتویات (مثلا چند تا فیلم ) را از DirAssets به DirInternal کرد؟ ( که بعدا از محتویاتش اونجا استفاده کنیم و فراخوانیش کنیم ) به جای اینکه اول بیاییم پوشه درست کنیم و دونه دونه فایل ها را به اونجا کپی کنیم، (اگه تعداد فایل ها زیاد باشه درد سرش بیشتر میشه) مستقیم پوشه را را با محتویاتش اونجا کپی کنیم.

لطفا اگر راهی هست راهنمایی کنید.

ممنون.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام،

مرسی ولی این پاسخ مد نظر بنده نبود چون تو پست های دیگه هم که قبلش داخل سایت سرچ کردم این روش رو یاد گرفته بودم و تو سایت موجوده،

من می خوام یک پوشه حاوی محتویات رو به مثلا dirinternal کپی کنم که بعدا بیام فقط همین یک پوشه رو چک کنم ببینم اگه وجود داشت دوباره کپی نکنه، این طوری در اصل فقط وجود پوشه رو چک نکردیم، اومدیم وجود متحویاتش رو هم چک کردیم چون قراره پوشه همراه محتویاتش کپی بشه نه اینکه تنهایی قبلش ساخته بشه، در غیر این صورت مجبور میشیم دونه دونه وجود همه محتویات رو چک کنیم که اگه وجود نداشت اونا رو کپی کنه.

حالا گفتم شما بهتر می دونید همچین روشی وجود داره یا نه وگرنه مجبورم از همین روش استفاده کنم و بعدا بیام فقط وجود یکی از فایل رو هم چک کنه کافیه چون همشون رو پشت سر هم کپی میکنه و اگه یکیشون هم موجود باشه معلومه همه رو کپی کرده و لازم نمیشه دوباره کپی کنه.

باز هم ممنون.

لینک ارسال

سلام ، نمیدونم به یک باره میشه یه پوشه رو کپی کرد یانه اما میتونید با یک حلقه این فایل هارو انتقال بدید:

File.MakeDir(File.DirInternal,"pooshe")

Dim l As List : l.Initialize
l=File.ListFiles(File.DirAssets&"/pooshe")
For i=0 To l.Size-1
	File.Copy(File.DirAssets&"/pooshe",l.Get(i),File.DirInternal&"/pooshe",l.Get(i))
Next

خط اول رو بخاطر این نوشتم که اون پوشه ، توی DirInternal هم ایجاد بشه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...