رفتن به مطلب
  • 0

ساخت نرم افزار جاوا و ؟؟؟ شبیه فروشگاه

mobah

سوال

عرض ادب

یک برنامه دیدم  خیلی قشنگ بود  حالت فروشگاهی و مثل دیجیکالا    ساخته شده   اگر بتونم چند تا عکس و فایل رو براتون قرار میدهم.

سوالم اینه که :

1 -  با بیسیک 4 اندروید میشه همچین نرم افزار هایی ساخت  ؟  

2 -  همین فایل apk  رو میشه فارسی کرد و تغییرات بهش داد  ؟   اگر آره   چجوری با چه نرم افزاری

3 - این نوع اندروید هار روربا چی مینویسن   میدونم جاوا  ولی منظورم نرم افزار هست راهنمایی کنید.

دانلود خود نمونه:

http://s6.picofile.com/file/8234394568/app.apk.html

post-1674-0-28417900-1456725102_thumb.jpg

post-1674-0-27106400-1456725107_thumb.jpg

post-1674-0-41013700-1456725111_thumb.jpg

post-1674-0-09137100-1456725116_thumb.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

12 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

1.بله، با استفاده از یکسری کتابخانه ی تبدیل شده از جاوا میتونید همچین اپی بسازید.مثلا برای اون لودینگ متریال و..

2.نه نمیتونید تغییر بدید

3.خب جاوانویسی با eclipse و Android Studio هست.اما تا اونجایی که من میدونم با زبان C هم برنامه های اندروید میسازن(مثال:وایبر)

لینک ارسال

پس یعنی تغییر  apk  ممکن نیست   و اصلا بهش فکرنکنم

نرم افزارش جالبه       با گت المنت که نمیشه همچین کاری کرد

پس اینطور که شما فرمودید  کتابخانه ای خاص میخواد

چطوری ؟

نمونه   هست  ببینیم   و استارت کنیم

ممنونم

لینک ارسال

دوست عزیز منظور از کتابخانه ی خاص، برای پیاده سازی برخی از اجزای نرم افزار هست که توی خود بیسیک امکانش نیست و باید از کتابخانه هایی که از جاوا تبدیل شدن استفاده کنید.مثلا همون عکسی که ذاشتید یه دایره داره میچرخه وسط صفحه، اون نیاز به یک کتابخانه خاص داره و ...

نه امکان نداره بتونین تو کدنویسی برنامه ای که سورسشو ندارید دست کاری کنید

شما اینارو سرچ کنید(احتمال زیاد میدم ازین ها باید استفاده کنید برای ساخت همچین برنامه ای طبق نیازتون)تو انجمن برای شروع:

ساخت نرم افزار آنلاین

ساخت فروشگاه

کاردویو

گت المنت

طراحی متریال

لینک ارسال

سلام

ببینید کار خیلی ساده ای نیست که شما با ۴خط کد بیاید بدون هیچی سرهمش کنید و بنویسیدش

وسط کار اینقد گیر میکنید که سرتونو میکوبید به دیوار‌ :D

واسع نوشتن چنین برنامه هایی تا حدودی باید با زبان php اشنا باشید علاوه بر‌اون هاست میخواد و‌....

بهترم هست که جاوا نوشته بشه و تقریبا ۱۰۰٪ بزنامه های این چنینی موفق‌جاوا‌ هستند :write:

لینک ارسال

پی اچ پی   کمی میدنم

هاست و ..   هم دارم

وسط کار اینقد گیر میکنید که سرتونو میکوبید به دیوار‌ :D

آمادم  سرمو بکوبم به دیوار

موندم با چه برنامه ای بنویسم   از کجا شروع کنم

میشه  این نرم افزار که لینک کردم رو بهبود بخشید و ایرادات رو رفع کرد  ,   ببینید ایراد ها و خواهشا راهنمایی کنید

https://cafebazaar.ir/app/Morteza.M.Mory/?l=fa

چطوری میشه  شبیه  پست اول  اونو  قشنگ کرد  حالا مثل اون هم نشد مهم نیست  قشنگ بشه

از دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنید

لینک ارسال

توی اون اپی ک گزاشتین فقد ازینا استفاده شده، 

action bar material

Card view

AhNavigatioDrawer

Floating button

material Search view

Android Slider

اولی ک خوب اکشن باره ک با اپ کمپت(کتابخونس) اجرا میشه

کارد ویو(کتابخونس) برای اون قسمتایی ک عکس محصولات زده توش + ی نوشته داره

نویگیشن دراور(کتابخونس) برای ساخت اسلاید منو متریال

فلوت باتن(کتابخونس) برای ساخت اون دکمه هه ک سمت چپ پایین برنامه میادو با اسکرول کردن مخفی میشه و باز دوباره ظاهر میشه

سرچ ویو متریال(همون کتابخونه اپ کمپته) ک خب برای فیلدِ سرچِ

اندروید اسلایدر(کتابخونس) هم کتابخونه ایه ک برای اون بالا ی نرم افزار اون چن تا عکس اسلاید میشن برا اونه

همه ی کتابخونه هاشم نیاز ب پوشه ی res و ادرس دهی و راه اندازی داره، ینی همین طوری نیس شما تیک بزنی کتابخونه رو استفاده کنی

جمله آخر: ساخت همچین برنامه ای اصلن زمان نمیبره، فقد کافیه بیوفتین دنبال 1 کلمه "متریال" هررر جا و هر سایتی ک رفتین سرچ کنید متریال، توی خوده انجمن، تو گوگل یا هر جا دیگه، بعد ی مدت مسلط میشین ب این نوع طراحی، خودم حدودن 2 هفته طول کشید همه ی این منابعو پیدا کنم هیچ کندی یی در پی نخواهد داشت، و اکثرا هم برای ساخت چنین اپ هایی(منظورم فروشگا) ب کار میره، شما هم سعی کنید توی اپ های این چنینی استفاده کنید

لینک ارسال

قرار بود یکی از اساتید آموزش ساخت برنامه مثل دیوار و بازار رو بسازند که منتفی شد  :girl_blush:

اگر آموزششو بزارن خوب میشه 

البته اگر آموزششم بیاد ارزون نیست چون باید یه سایتی هم داشته باشه 

ظاهر کار رو دوستان گفتن 

لینک ارسال

راستش دو روزه   وریو شدم  نمیدونم   ,  چه برنامه نویسی احتیاج هست

کلا برنامه نویسی هایی که دیدم :

MIT App Inventor: یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای ساخت اولین اپلیکیشن اندرویدی خود استفاده از وب اپلیکیشن App Inventor است که توسط دانشگاه ام آی تی توسعه داده شده است. اگرچه که اینترفیس تحت وب App Inventor فاقد بسیاری از امکاناتی است که سایر IDE ها در اختیار برنامه نویسان قرار می‌دهند، اما این در حالی است که پشتیبانی این سایت خوب است و دائماً آپدیت می شود، رابط کاربری آن بسیار کاربردی بوده و کار کردن با آن آسان است، دانش برنامه نویسی اندکی برای کار با آن نیاز است، خروجی فایل‌های APK در اختیار کاربر قرار داده می‌شود و مهم‌تر از همه اینکه رایگان است البته از طرف این سایت، دسترسی کاربران با آی پی ایران محدود شده است!!!

B4A: این نرم‌افزار که مخفف واژگان Basic4Android است در‌واقع یک IDE است که در آن سعی شده برنامه نویسان حرفه‌ای با حداقل مشکل بتوانند یک اپ اندرویدی طراحی کنند. با استفاده از زبان اختصاصی این IDE، کاربران می‌توانند خیلی سریع و به سادگی اپلیکیشن های اندروید بسازند و این در حالی است که در صورت نیاز می‌توانند از کدهای جاوا هم در پروژه خود استفاده کنند. خبر ناامیدوار کننده اینکه این محیط یکپارچه برنامه نویسی اندروید کاملاً رایگان نبوده و برای دسترسی به کلیه قابلیت‌های آن می بایست دست به جیب شوید.

AIDE: خبر خوب اینکه با استفاده از یک دستگاه اندروید مثل موبایل یا تبلت هم می‌توان برای این دستگاه‌ها اپ نوشت. اپلیکیشن AIDE را می‌توانید از گوگل پلی دانلود کرده و با استفاده از راهنمای های این اپ، یاد بگیرید که چگونه می‌توانید بدون نیاز به یک لپ تاپ یا کامپیوتر یک اپلیکیشن اندرویدی بسازید.

Unity: اگر هم علاقمند به طراحی گیم های اندرویدی هستید، محیطی تحت عنوان یونیتی را به شما پیشنهاد می‌دهیم که با استفاده از آن می‌توانید بازی‌های دو بعدی و سه بعدی طراحی کنید. رابط کاربری این نرم‌افزار خیلی خوب طراحی شده است و در پلتفرم های مختلفی می‌توانید از آن استفاده کنید اما توجه داشته باشید که شرکت گوگل از این IDE پشتیبانی نمی‌کند اما با توجه به اینکه جامعه توسعه دهندگان آن بی شمار بوده و روز به روز هم به میزان محبوبیت آن افزوده می شود، هیچ جای نگرانی نخواهید داشت و منابع مختلفی هم برای یادگیری آن خواهید یافت.

GameSalad: اگر اصلاً سر رشته ای از برنامه نویسی ندارید اما خیلی علاقمند هستید که یک بازی اندرویدی طراحی کنید، گیم سالاد را به شما پیشنهاد می دهیم. در این نرم افزار، شما با استفاده از ابزارهای کاملاً گرافیکی می‌توانید یک گیم نسبتاً حرفه‌ای طراحی کنید.

جمله آخر: ساخت همچین برنامه ای اصلن زمان نمیبره، فقد کافیه بیوفتین دنبال 1 کلمه "متریال" هررر جا و هر سایتی ک رفتین سرچ کنید متریال، توی خوده انجمن، تو گوگل یا هر جا دیگه، بعد ی مدت مسلط میشین ب این نوع طراحی، خودم حدودن 2 هفته طول کشید همه ی این منابعو پیدا کنم هیچ کندی یی در پی نخواهد داشت، و اکثرا هم برای ساخت چنین اپ هایی(منظورم فروشگا) ب کار میره، شما هم سعی کنید توی اپ های این چنینی استفاده کنید

خیلی سرچ کردم بعضی هاش پولی هست و خوب حتی اینی که در پست اول بود انگار خاص هست و بنده موفق نشدم

خاصیت این که  سایت  شما رو به صورت اندروید نمایش میده کنار,  خاصیت  لود صفحات و نمایش آن زیباست و این مطلب که متریال احتیاج هست,   احتیاج به کمک هست تا به نتیجه برسه.

لینک ارسال

ببینید دوست عزیز ،

این کار نیازمند تسلط کافی بر کدنویسی اندروید و وب نویسی داره. یعنی شما باید بر محیط توسعه برنامه های اندروید (بیسیک ۴ اندروید یا اندروید استودیو) تسلط کافی داشته باشید ، در حتی که بتونید نیاز های خودتون رو برطرف کنید. برای مثال اگر موردی رو قصد یادگرفتنش رو داشتید نیاز به آموزش صفر تا صد نداشته باشید و با آموزش های کوتاه و تکه کد هم نیازتون برطرف باشه ، ویا اگر به کتابخونه ای نیاز داشتید بر سایت های این دو محیط تسلط کافی داشته باشید تا بتونید سرچ کنید.بنابراین ابتدا باید در کدنویسی اندروید به سطح متوسط برسید.

بعد از اون وب نویسی و مدیریت هاست هست ، باید ابتدا یک سایت فروشگاه تهیه کنید تا نرم افزار رو برای اون طراحی کنید! ، همچنین باید به مباحث دیتابیس آنلاین و مدیریت هاست و بقیه موارد هم آشنا باشید. بنابراین آموزش های این قسمت رو هم باید دنبال کنید.

قسمت بعدی گرافیک و رابط کاربری هست ، شما بایت برای طراحی محیط یرنامه به محیط هایی همانند فتوشاپ مسلط باشید تا بتونید اجزای برنامه رو طراحی کنید ، همچنین باید از کتابخانه ها و مستندات متریال دیزاین هم که توسط گوگل ارائه شده هم استفاده کنید که این هم مبحث جداگانه ای هست.

همچنین باید بودجه کافی و وقت و انرژی و پشتکار هم داشته باشید تا به مشکل بر نخورید. بنابراین کار ساده ای نیست و نیازمند وقت گذاشت هست. اگر سوالی بود در خدمت هستم.

لینک ارسال

برادر، اگر سطحت سطح صفره، ب نظرم توی 2 یا 3 ماه با تلاش مداوم و علاقه نشون دادن میتونی ب نتیجه برسی البته بازم آدم با آدم فرق داره، ولی خودم تو 3 ماه ب سطح تحلیل کد رسیدم، ینی 1 ماهِ اول فقد کدارو نیگا میکردم، چیزی حالیم نمیشد، شما هم 3 ماه درست حسابی بشین پاش، اوکی میشه، ینی درواقع کللللن اوکی میشه منظورم فقد این اپ نیس، کلن ب سطحی میرسین ک نیازاتونو میتونید برآورده کنید

لینک ارسال

ببخشید الان برای همچین کار ترکیبی  تو اینترنت هست متریال و...   که از کسی خرید کنیم

یا به گفته دوستمون

توی 2 یا 3 ماه با تلاش مداوم و علاقه نشون دادن میتونی ب نتیجه برسی

باید بریم 3 ماه دیگه برگردیم

شاید هم 6 ماه دیگه  استاد بشیم و برگردیم

لینک ارسال

قرار نیس جایی برین از اموزشای همین انجمن استفاده کنید حله تازه من نمیتونم بیشتر از نهایت روزی ۲ ساعت برم سر وقت بیسیک برا همین برا من ۳ ماهی طول کشید شما اگه بیکار باشی بری سرش زودتر میشه ولی خب نمیشه ی نسخه کلی برا همه نوشت فقد تو یادگیری کلید باشین!!!! ینی چی؟ ینی اگه ی مطلبو نفمیدین ناامید نشین و ولش نکنین کلید کنید رو اون مطلب و تا یادش نگرفتین بیخیال نشین

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...