رفتن به مطلب
  • 0

معرفی سایت مطمئن بعنوان هاست

Alizadeh.arash

سوال

با سلام، من یه برنامه دارم که میخوام با زدن دکمه بروزرسانی آخرین دیتابیس ویرایش شده رو دانلود و با دیتابیس فعلی جایگزین کنه، مراحل رو تا آخر طبق راهنمایی های بخش "آپديت آنلاین " سایت پیش رفتم همه چیز تا موقع دانلود و جایگزینی دیتابیس درسته ولی دوتا مشکل هست :

1.سایت هایی مثل Dropbox, one drive و... که یه لینک ثابت به ازای هر بار ویرایش دیتابیس میدن، در صورت دانلود از اونا برنامه فایل دانلود شده رو نمیشناسه و خطای 14 میده

2.اگه به برنامه لینک دانلود از سایت picofile رو بدم مشکلی در شناسایی نداره ولی مشکل اینجاست که با آپلود فایل ویرایش شده بعدی سایت لینک دانلود رو عوض میکنه و در واقع برنامه هربار فایل قبلی رو دانلود میکنه نه فایل جدید رو

الان دنبال یه سایت میگردم که ازش بعنوان هاست استفاده کنم و دیتابیس رو که ممکنه هر چند روز یکبار ویرایش کنم روش آپلود کنم و برای دانلود لینک ثابت داشته باشم تا تو سورس برنامه استفاده کنم اینم بگم حداکثر سایز فایل دیتابیس 300کیلوبایت بیشتر نیست

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

من هم همین مشکل رو دارم

وقتی برای دانلود بخوایم اون هم دیتابیس باشه که داخل خود برنامه

اون یک خط کد رو میشه شما لطف کنی بگید؟

این برای اپلود

دانلود باید بصورت تصویر باشه

برای جایگزین شدن دیتابیس هم شرط بزارین ک اگر مثلن فایل دانلود شد یا اگر مثلن فایل در حافظه خارجی موجود بود بیا اونو کپی کن جای این دیتابیسِ ک الان داره ازش استفاده میشه

post-4374-0-06938800-1456867145_thumb.png

لینک ارسال

ارع درستش هم اینه ک از هاست و FTP برای دانلودو آپلود استفاده کنید، ب نظرم از هاست خارجی استفاده کنید خودم از  hostinger.in استفاده میکنم عالیه

لینک ارسال

ممنون از دوستان بابت راهنمایی، فقط یه سوال؟؟

اینهایی که گفتین اجازه ویرایش فایل رو میدن که هر بار لینک دانلود عوض نشه؟ چون لینک تو سورس برنامه استفاده میشه

یا بعبارت دیگر لینک ثابت دانلود به ازای هر فایل میدن یا نه؟

لینک ارسال

شما دیتابیس آفلاین رو میزارین برا دانلود بعد، تو برنامه دستور دانلود بهش میدین، یا این ک از دیتابیس آنلاین استفاده میکنید؟؟؟؟ کدومش

اگه از دیتابیس افلاین استفاده میکنید ک با هاستو اف تی پی همه چی دست خودتونه، ینی ادرسِ دانلودو اپلود دست خودتونه، ببینید FTP ی فضا یا ی درایوِ مجازیه توی نت ک ی اسمِ دامنه و ی یوزر و یدونه پسورد داره شما موقع دانلود از اف تی پی باید توی کدنویسی 3 تا چیز رو بهش بدین برا دانلود، یکیش اسم دامنس، یکیش یوزر، یکیش پسورد

تصویرو رو ببینید اون قسمت ک  برای اینیشیالایزه FTP هست اون vic.hol.es اسم دامنس ک موقع ساخت اف تی پی توی هاست خودتون باید تعیین کنید اسمشو اون 21 پورت هست ک ثابته، بعد پورت اون یوزرنیمِ اف تی پیه و بعدیشم پسورده اف تی پیه، قسمت پایینشم بنده از اپلود استفاده کردم، شما چون میخوای دانلود کنی باید از دانلودش استفاده کنی ک خیلی چیز خاصی نداره

post-4374-0-97411800-1456737243_thumb.png

لینک ارسال

خیلی ممنون، این ftp اصلا به فکرم نرسیده بود، امروز حتما امتحان میکنم، در مورد سوال شما هم باید بگم :من فایل دیتابیس رو بعد ویرایش برای دانلود میذارم در واقع میشه همون افلاین

لینک ارسال

خب پس صد در صد باید از ftp استفاده کنید، ب مشکل برخوردین توی همین پست مطرح کنید پاسخ داده میشه

لینک ارسال

واقعا باید بگم خیلی خوشحالم که با این سایت و شما ها آشنا شدم، پاسخگویی و نحوه راهنمایی دوستان واقعا عالیه هنوز نیم ساعت هم نشده که مشکلم رو مطرح کردم و به این زودی چند تا جواب گرفتم.

لینک ارسال

سلام
من هم همین مشکل رو دارم
وقتی برای دانلود بخوایم اون هم دیتابیس باشه که داخل خود برنامه
اون یک خط کد رو میشه شما لطف کنی بگید؟
این برای اپلود

ftp1.uploadFile(File.DirRootExternal,"1.txt",False,"/1.txt")

برای دانلود رو هم بگید که جایگزین دیتابیس قبلی بشه و در پوشه  یا اکسترنال ذخیره نشه و در خود حافظه برنامه بجای دیتابیس قبلی ذخیره بشه
اسم فایل من مثلا 1.php هست که در فایل منیجر هاست موجود هست.و این کد رو  میذارم داخل برنامه ایراد میگیره

ftp1.DownloadFile("1.php","این بخش رو ارور میده" ,File.DirRootExternal,"/")

راهنمایی کنید لطفا
خیلی لازم دارم

تو پوشه یا یجا دانلود بشه که بتونم جایگذین دیتابیس قبلی کنم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...