رفتن به مطلب
  • 0

تغییر لایوت بدون ویو های قبلی

haspic123

سوال

چطور می تونم بین لایوت ها در یک اکتیویتی سوییچ کنم بعد ویوهای

لایوت قبلی از بین برن و لایوت جدید با ویوهای خودش نمایان بشه

مثلا من یک تب هاست درست کردم و می خوام به هر تبی که می زنم لایوت خودش در داخل اکتیویتی ظاهر بشه نه در داخل تب هاست

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

می خوام برنامه که دارای تعدادی صفحه هست رو تو یک اکتیویتی

نمایش بدم با همون تب هاست توی خودش میتونه لایوت ها رو نشون بده ولی من چون پهنای تب هاست رو افزایش دادم لایوت رو با اسکرول نشون میده من می خوام لایوت فیت اندازه صفحه بشه بهترین راهش چیه

لینک ارسال

این صفحاتی ک میگین، لایوت هست؟ اگه اره چن تا هست؟ زیاده؟ محتواشون چیه؟ محتوای یکی با اون یکی فرق داره یا مثه همن؟

لینک ارسال

شاید با Activity.RemoveViewAt بتونید یک کارهایی برای حذف ابزارها از لایه بکنید

Activity.RemoveAllView خیلی خوبه ولی خب همه چی رو پاک میکنه . به کار شما نمیاد متاسفانه

لینک ارسال

برادر ببین من چن بار پاسختو خوندم فک میکنم مشکل اصلیت با تب هاست باشه، چون تنظیماتش برات دردسر ساز شده، ببینید، شما ب ی موضوع گیر ندین اگه میبینین روی ی حالت نمیتونین جواب بگیرین کللللللل گرافیک و حالتشو تغییر بدین، من خیلی وخ پیش ب تب هاست نیاز داشتم تو برنامم، ولی از گرافیک تب هاست بدم میومد،دیزاین ساپورت گرافیک عالی یی داشت و میخواستم اونو راه بندازم ولی نتونسم نهایتش تو گوکل چن تا دیزاین اپ سرچ کردم از یکیشون ایده گرفتم و کل تب هاستو دیزاین ساپورتو ب حالت دیگه تغییر دادم حالا شما ببین اگه از هر کدوم خوشت اومد بگو سورسشو بزارم

من 2 تا حالتو بهتون پیشنهاد میدم ک گرافیکش از تب هاست بهتره مشکل تداخل هم نداره ینی پنل رو هم زیرش میتونید بزارید سورس اولی تو انجمن موجوده فقد نیاز ب تغییر داره دومی رو هم خودم درست کردم(اون منوی افقی)

هر کدوم خواستین بگین سورس بزارم، درمورد فیت شدن تو پنل هم اگه سورس بزارین شاید بشه کمک کرد

post-4374-0-92841400-1457250514_thumb.jpg

post-4374-0-14524100-1457250544_thumb.jpg

لینک ارسال

به نظرم گزینه های خوبی هستند اگه ممکنه هر دو تا رو بزار

ممنونم

لینک ارسال

به نظرم گزینه های خوبی هستند اگه ممکنه هر دو تا رو بزار

ممنونم

داداش فردا قرارش میدم برات، هر دو رو

لینک ارسال

با تب هاست کار نکردم، ولی شما زیر تب هاست ی پنل بزن، بعد برا هر تب از دستور if یا سلکت کیس استفاده کن ک اگه مثلن فلان تب زده شد این پنل فلان لایوت رو اجرا کنه تو خودش

لینک ارسال

والا چیزی ک ب ذهنم میرسید این بود، حالا شما کلیت کاری ک میخوای بکنی رو بگو شاید ی راه دیگه واسش یافتم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...