رفتن به مطلب
  • 0

پرداخت درون برنامه، فروش یا اشتراک؟

mnik

سوال

سلام. دوستان بنده توی کدم پرداخت درون برنامه دارم و درستم کار میکنه. فقط یه مسئله ای وجود داره. چیزی که من تو برنامه م میفروشم سکه ست و لازمه هر دفعه یه پولی از حساب کاربر کم بشه و سکه ها به حسابش اضافه بشن، اما فقط با هر اکانت بار اول، پول کم میشه و دفعه های بعد بدون کسر پول میگه خرید موفقیت آمیز بود. فکر کنم باید نوع محصول رو تو بازاار اشتراکی بذارم؟ درسته؟ چیکار کنم که هر سری خرید انجام بشه، نه فقط در صورتی که کاربر قبلا خرید نکرده بود...

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام. دوستان بنده توی کدم پرداخت درون برنامه دارم و درستم کار میکنه. فقط یه مسئله ای وجود داره. چیزی که من تو برنامه م میفروشم سکه ست و لازمه هر دفعه یه پولی از حساب کاربر کم بشه و سکه ها به حسابش اضافه بشن، اما فقط با هر اکانت بار اول، پول کم میشه و دفعه های بعد بدون کسر پول میگه خرید موفقیت آمیز بود. فکر کنم باید نوع محصول رو تو بازاار اشتراکی بذارم؟ درسته؟ چیکار کنم که هر سری خرید انجام بشه، نه فقط در صورتی که کاربر قبلا خرید نکرده بود...

سلام

شما بخشی که برای کم کردن سکه وجود داره رو ارز بخش پرداخت درون برنامه خارج کنید و یا در اون بخش تکه کد پرداخت برای چندین بار رو قرار بدید تا مشکل برطرف بشه

موفق باشید

لینک ارسال

سلام

شما بخشی که برای کم کردن سکه وجود داره رو ارز بخش پرداخت درون برنامه خارج کنید و یا در اون بخش تکه کد پرداخت برای چندین بار رو قرار بدید تا مشکل برطرف بشه

موفق باشید

ممنون از پاسختون. اما فکر کنم شما متوجه مشکل بنده نشدید دوست خوبم. اینتنت بازار هر سری اجرا میشه و مشکلی توش نیست. اما اگه اون گوشی قبلا اون محصول رو خریداری کرده باشه، دفعه ی بعد، بازار دیگه پول کم نمیکنه و فقط میگه پرداخت انجام شد. در حالی که بار اول پول کم میشه...

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...