رفتن به مطلب
  • 0

انتقال اطلاعات از یک تیبل دیتا بیس به یک تیبل دیگر

dr.mohammad

سوال

سلام دوستان

من هفته بعد در ندرسمون نمایشگاه دارم و کارمم باید تا شنبه تحویل بدم تا برام ثبتش کنن بخاطر همین کارم خیلی فوریه ممنون میشم راهنمایی کنید زیاد هم توضیح میدم که هیچ جای گنگی براش نباشه و سریع تر پاسخ بگیرم می دونم حرفم غیر قانونیه ولی خوب مجبورم بگم چون در فشار شدیدم

خوب

من یک تیبل دارم در دیتا بسم(tabel1) که از فیلد های زیر تشکیل شده است

id

time

time1

heigh

که اطلاعاتی را درونش میریزم برای مثال (یک ردیف رو مثال میزنم)

id=1

time=6:45

time1:94/5/6

heght=32

خوب این از این

حالا یک ادیت تکست در برنامم دارم که در حالتnumber قرارش دادم و کاربر هر عددی رو میتون بهش بده من اسم این عدد را برای مثال میذارمa

و می خواهم هنگامی که a با یکی از ردیف های heght یکی شد کل ردیف را به تیبل دومم انتقال بده(tabel2)  برای مثال اگر a=32 کل ردیفی که heght=32 در تیبل اول را به تیبل دوم منتقل کند وثابت بماند

یعنی اگر عدد a برای بار دوم با یکی دیگر از ردیف ها یکی شد به تیبل دو انتقال داده شه و ردیفی که قبلا انتقال دادیم ثابت بماند

درضمن نمی خواهم اطلاعات درون تیبل یک بعد از انتقال پاک شود

ممنون میشوم راهنامیی کنید

سرتونو درد اووردم شرمنده :heart: :heart: :heart::53: :53: :53::give_rose: :give_rose: :give_rose:♥♥

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

ممنون میشمپاسخ بدید بیشتر از دوازده ساعت شده

'---------------------------------------------------------------------------------------------

شرمنده دوستان مشکلم حل شد و یک مشکل جدید بوجود اومد اگر هر کس سورس این مشکلو خواست همین جا تاپیک جدید بزنید تا براتون توضیح بدم خیلی روش جالبی بود خودم لذت بردم همچین دیتا بیسو پیچوندم خودم موندم توش

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...