رفتن به مطلب
  • 0

آپلود عکس در دیتابیس آنلاین

susa

سوال

سلام خدمت اساتید!

دوستان کمک کنید! لطفا بگید که چطور میشه با استفاده از فایل منیجیر عکس رو از توی اپلیکیشن به دیتابیس آنلاین آپلود کنم؟ خدا خیرتون بده بی جوابم نزارید ، هرچی تو فروم گشتم اینجور چیزی ندیدم :2: :doa:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

17 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

عکس رو نمیتونید مستقیما به دیتابیس آپلود کنید.

باید به هاست از طریق php و Httpjob آپلود رو انجام بدید که آموزش آپلود فایل موجود هست فک کنم و بعد نام عکس رو توی دیتابیس ذخیره کنید...

لینک ارسال

سلام

عکس رو نمیتونید مستقیما به دیتابیس آپلود کنید.

باید به هاست از طریق php و Httpjob آپلود رو انجام بدید که آموزش آپلود فایل موجود هست فک کنم و بعد نام عکس رو توی دیتابیس ذخیره کنید...

همین که میگی آپلوده عکس توی هاست رو هم اگه میشه یاد بده ! اینو هم توی سایت ندیدم ، لطف کن آموزش رو بده ! میخوام با استفاده از فایل منیجر انتخاب شد و توی هاست آپلود شد آدرس عکس رو توی یک لیبل نشون بده ! لطف کنید و کمک بدید

لینک ارسال

سلام

بنده اگه اشتباه نکنم بیش از یک ساعت یک آموزشی رو در این رابطه واسه یکی از مشتریان عزیز ساخته بودم ولی هزینه دریافت کرده  بودم

چون نمیخوام حق اون دوستمون هزینه کردم ضایع بشه شما می تونید این آموزش رو از بنده خریداری کنید.

- قابلیت اضافه اطلاعات به همراه عکس از فایل منیجر و گالری

- قابلیت نمایش اطلاعات به وصرت دسته بندی شده

- نمایش اطلاعات به صورت کلی.

دوست داشتید خریداری کنید می تونید با شماره بنده در Signature  که قرار دادم پیامک بدید.

لینک ارسال

سلام

بنده اگه اشتباه نکنم بیش از یک ساعت یک آموزشی رو در این رابطه واسه یکی از مشتریان عزیز ساخته بودم ولی هزینه دریافت کرده  بودم

چون نمیخوام حق اون دوستمون هزینه کردم ضایع بشه شما می تونید این آموزش رو از بنده خریداری کنید.

- قابلیت اضافه اطلاعات به همراه عکس از فایل منیجر و گالری

- قابلیت نمایش اطلاعات به وصرت دسته بندی شده

- نمایش اطلاعات به صورت کلی.

دوست داشتید خریداری کنید می تونید با شماره بنده در Signature  که قرار دادم پیامک بدید.

استاد چرا تو جزء محصولات فروشگاه قرار نمیدید تا دوستان دیگه هم استفاده کنند

لینک ارسال

استاد چرا تو جزء محصولات فروشگاه قرار نمیدید تا دوستان دیگه هم استفاده کنند

پیشنهاد خوبیعه.

انشاءالله قسمت بشه داخل فروشگاه قرار میدم.

لینک ارسال

پیشنهاد خوبیعه.

انشاءالله قسمت بشه داخل فروشگاه قرار میدم.

پیشنهاد میکنم علاوه بر عکس صوت ، فیلم و فایل رو هم بزارید که از هر جهت کامل باشه 

لینک ارسال

پیشنهاد میکنم علاوه بر عکس صوت ، فیلم و فایل رو هم بزارید که از هر جهت کامل باشه 

این آموزش میاد اسم فایل رو داخل دیتابیس ذخیره و فایل رو داخل File Manager  هاست آپلود می کنه

پس همین روند رو می تونید واسه تمامی فایل ها اعمال کنید.

لینک ارسال

چرا با FTP این کارو نکنیم؟!!!!!!! خیلی راحته  :fekr:  :fekr:  :fekr:  :fekr:  :fekr:  :fekr:  :fekr:  :fekr:  :fekr:  :fekr:  :fekr:  10 بار تالا انجامش دادم

لینک ارسال

چرا با FTP این کارو نکنیم؟!!!!!!! خیلی راحته  :fekr:  :fekr:  :fekr:  :fekr:  :fekr:  :fekr:  :fekr:  :fekr:  :fekr:  :fekr:  :fekr:  10 بار تالا انجامش دادم

میشه بگی چطوره؟

لینک ارسال

میشه توضیح بدید یا یک آموزش بزارید براش

لینک ارسال

شرمنده من عنوان  تاپیکو درست نخوندم فک کردم منظورت آپلود کردن تو هاسته، برای آپلود تو دیتابیس انلاین باید از اموزش جناب ارتا استفاده کنید، ولی اپلود کردن تو هاست با اف تی پی رو اگر میخواید ک سادس بهتون لینک اموزش میدم دقت کنید توی هاست، نه دیتابیس آنلاین

لینک ارسال

شرمنده من عنوان  تاپیکو درست نخوندم فک کردم منظورت آپلود کردن تو هاسته، برای آپلود تو دیتابیس انلاین باید از اموزش جناب ارتا استفاده کنید، ولی اپلود کردن تو هاست با اف تی پی رو اگر میخواید ک سادس بهتون لینک اموزش میدم دقت کنید توی هاست، نه دیتابیس آنلاین

تو هاست بشه فرستاد میشه لینک رو تو دیتابیس داد و ازش استفاده کرد نیمی از مشکل حل میشه 

میشه لینک رو بدید

لینک ارسال

داداش خب دیگه من همینو میخوام، حالا ک این روش ftp رو هست ک بهتر ، میخوام وقتی ک عکس رو با file chooser انتخاب کردم و توی هاست آپلود شد لینکش رو توی ی لیبل نشون بده ، مردی اگه کمکم کنی!

لینک ارسال

ببینید برای استفاده از ftp اول باید کتابخونه NET رو تیک بزنید بعد ی متغیر از نوع FTP تعریف کنید بعدم اینیشیالایزش کنید(ک مهمترین قسمتش هم همین اینیشیالایزه،چون باید ادرس اف تی پی رو داد بهش) بعدم از متدِ آپلودش فایلهاتون رو در هاست آپ کنید

خب من توی تاپیک اولی ک لینکشو دادم اینیسیالایزش رو توضیح دادم توی لینک دوم هم اقای ایزدی توضیحاتی درمورد ادرسدهی در FTP  دادن ک مفیده، بازم با این حال احتمال میدم شاید ب مشکل بربخورین، همینجا مطرح کنید یا تاپیک جدا بزنید پاسخ داده میشه

توی این پست ششمین پاسخ رو نگاه کنید(پاسخ خودم)

http://answercenter.ir/topic/12078-معرفی-سایت-مطمئن-بعنوان-هاست/

و این پست، توضیحات جناب ایزدی رو ملاحظه بفرمایید

http://answercenter.ir/topic/10397-آدرس-دهی-در-ftp/

لینک ارسال

ببینید برای استفاده از ftp اول باید کتابخونه NET رو تیک بزنید بعد ی متغیر از نوع FTP تعریف کنید بعدم اینیشیالایزش کنید(ک مهمترین قسمتش هم همین اینیشیالایزه،چون باید ادرس اف تی پی رو داد بهش) بعدم از متدِ آپلودش فایلهاتون رو در هاست آپ کنید

خب من توی تاپیک اولی ک لینکشو دادم اینیسیالایزش رو توضیح دادم توی لینک دوم هم اقای ایزدی توضیحاتی درمورد ادرسدهی در FTP  دادن ک مفیده، بازم با این حال احتمال میدم شاید ب مشکل بربخورین، همینجا مطرح کنید یا تاپیک جدا بزنید پاسخ داده میشه

توی این پست ششمین پاسخ رو نگاه کنید(پاسخ خودم)

http://answercenter.ir/topic/12078-معرفی-سایت-مطمئن-بعنوان-هاست/

و این پست، توضیحات جناب ایزدی رو ملاحظه بفرمایید

http://answercenter.ir/topic/10397-آدرس-دهی-در-ftp/

داداش حرفمو متوجه نشدی؟

اینا هیچکدومشون از طریق گالری گوشی نمیشه عکس رو انتخاب کرد و صحبت دومم اینه که میخوام وقتی عکس آپلود شد لینکش رو مستقیم توی یک لیبل نشون بده! لطفا دقت کنید

لینک ارسال

داداش حرفمو متوجه نشدی؟

اینا هیچکدومشون از طریق گالری گوشی نمیشه عکس رو انتخاب کرد و صحبت دومم اینه که میخوام وقتی عکس آپلود شد لینکش رو مستقیم توی یک لیبل نشون بده! لطفا دقت کنید

خو داداشِ من گالری هم آدرس داره تو اندروید ی جور میگین انگار از فضا اومده، DCIM آدرسِ گالریِ دیگه آدرس اونو بدین

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...