رفتن به مطلب
  • 0

چندسوال در مورد کتابخانه

reza10wert

سوال

سلام دوستان

1- روش اضافه کردن کتابخانه به برنامه چطوری هست ؟

2- از کجا میتونم کتابخانه های فارسی و کاربردی پیدا کنم ؟

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

کتابخونه رو که معمولا دوتا فایله یکی با فرمت jar و یکی هم با فرمته xml میریزی تو پوشه library که به طور پیش فرض تو آدرس پایینه:

C:\Program Files (x86)\Anywhere Software\Basic4android\Libraries

یه مجموعه خوب از کتابخونه ها رو هم میتونی از لینک پایین بگیری

لینک حذف شد- ایزدی

دوست عزیز انجمن خود ما ... نیست که لینک سایر انجمن هارو برای دانلود کتابخانه میدید  :fekr:

توی بخش کتابخانه های مربوط به بیسیک4اندروید چیزی که زیاده کتابخانه های تکی و پکیج کتابخانه  :malih:

اما در پاسخ دوست عزیزمون @@reza10wert باید بگم :

همینطور که کاربر @@aazizz گفتند شما باید کتابخانه ها که شامل یک فایل jar  و یک فایل xml میشه که هم اسم هستند رو توی مسیر نصب بیسیک4اندروید و پوشه Libraries کپی کنید

بعد از کپی کردن اگر بیسیک4اندروید رو باز کنید میبینید که کتابخانه ها در قسمت Libraries Manager (در پایین و سمت چپ برنامه بیسیک4اندروید هست) اضافه شدن

حالا برای استفاده از هر کتابخانه کافیه که تیک مربوط به اون کتابخانه رو فعال کنید

هر کتابخانه کاربرد خاص خودش رو داره و باید بلد باشید باهاشون کار کنید که البته کار با اکثرشون نسبتا راحت هست برای کسی که کمی برنامه نویسی کار کرده باشه و آشنایی مختصری رو داشته باشه.

همچنین پیشنهاد میکنم حتما بخش آموزش های مقدماتی انجمن رو کاملا آموزش هاش رو دانلود کنید و ببینید تا با بیسیک4اندروید بیشتر آشنا بشید  :53:

سوالی بود در خدمتم

موفق باشید

لینک ارسال

سلام،

من به شما پیشنهاد می کنم بخش آموزش های گام به گام رو مشاهده کنید.برای اضافه کردند کتابخانه ، پس از دانلود کردن فایل کتابخانه آن را در مسیر کتابخانه های B4A که در قسمت کانفیگ قرار دارد بریزید و از پنجره کتابخانه ها در سمت چپ نرم افزار اون رو تیک بزنید و فعال کنید.

برای استفاده از کتابخانه هایی که توسط توسعه دهندگان ایرانی آماده شده اند به بخش کتابخانه ها مراجعه کنید تا بتونید به اون ها دسترسی پیدا کنید.

لینک ارسال

کتابخونه رو که معمولا دوتا فایله یکی با فرمت jar و یکی هم با فرمته xml میریزی تو پوشه library که به طور پیش فرض تو آدرس پایینه:

C:\Program Files (x86)\Anywhere Software\Basic4android\Libraries

یه مجموعه خوب از کتابخونه ها رو هم میتونی از لینک پایین بگیری

لینک حذف شد- ایزدی

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...