رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در ران کردن پروژه

star shine

سوال

سلام ، من یک پروژه رو که میخوام شروع کنم بعد که سیو میخوام کنمش  ران رو که میزنم با این ارور مواجه میشم  : Generating R file.    Error

Cannot find: C:\Users\TS\Desktop\platform-tools\aapt.exe
Please configure paths (Tools - Configure Paths).

منظورش رو میدونم اما این AAPT نمیدونم چیه که پیداش نمیکنه !  :girl_blush2: و این Configure Paths همینه که در قسمت TOOLS بیسیک هست الان چه ربط به این داره ؟؟ چون من دو قسمت اولی رو که باید جاوا و اس دی کی ادرس میدادم رو تعریف کردم و مشکلی نبود 

ببخشید  دیگه  :rolleyes2: من  مبتدی هستم یه پست دادم میخواستم سورس استفاده کنم گفتید بهتره کد بنویسیم منم الان از اول میخوام کد بنویسم یه چیزایی هم یاد گرفتم  اما این ارور میده ... البته اون سورس رو ادیت کردم و مشکلی نداشتم اما اون فقط واس تست بود  گفتم نمیخوام از سورس استفاده کنم یکم روون بشم اما الان با یک سیستم دیگه ام و روی این تازه بیسیک نصب کردم اون اینجوری ارور نمیداد ! 
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام. احتمالا ادرس jdk یا sdk که دادی اشتباهه.

نه ادرسش صحیح هست 

من خودم اصلا aapt رو پیدا نمیکنمش حالا من نمیفهمم این منظورشه این aapt هست یا platform-tools را پیدا نمیکنه ؟  

لینک ارسال

شما تو قسمت Configure Paths احتمالا این آدرس رو دادین:C:\Users\TS\Desktop\platform-tools\aapt.exe

که وجود نداره و نمیتونه پیداش کنه

لینک ارسال

ببخشید شما آموزش تصویری یا متنی نصب و راه اندازی بیسیک4اندروید رو توی انجمن دیدید ؟

C:\Users\TS\Desktop\platform-tools\aapt.exe

این آدرس دو تا شاخ رو سر من در آورد  :wacko1: 

در مورد این کد بنویسید شک نکنید که بهتره

بنده بهتون قول میدم 6 سال و 4 ماه و 3 روز هم که بشینید فقط سورس نگاه کنید هیچ چیزی یاد نمیگیرید مگر اینکه بشینید خودتون با دست های خودتون کدهارو بنویسید و کار کنید.

لینک ارسال

ببخشید شما آموزش تصویری یا متنی نصب و راه اندازی بیسیک4اندروید رو توی انجمن دیدید ؟

C:\Users\TS\Desktop\platform-tools\aapt.exe

این آدرس دو تا شاخ رو سر من در آورد  :wacko1: 

در مورد این کد بنویسید شک نکنید که بهتره

بنده بهتون قول میدم 6 سال و 4 ماه و 3 روز هم که بشینید فقط سورس نگاه کنید هیچ چیزی یاد نمیگیرید مگر اینکه بشینید خودتون با دست های خودتون کدهارو بنویسید و کار کنید.

بله من دیدم و میگم قبلا روی یک سیستم دیگه نصب کردم و هیچ مشکلی نداشته چرا شاخ حالا خب طبیعیه دیگه تازه دارم یاد میگیرم  :oops:

لینک ارسال

شما تو قسمت Configure Paths احتمالا این آدرس رو دادین:C:\Users\TS\Desktop\platform-tools\aapt.exe

که وجود نداره و نمیتونه پیداش کنه

نه دوست عزیز من همچین ادرسی رو ندادم 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...