رفتن به مطلب
  • 0

سوال در رابطه با ساخت فرم

soltaneghalbha

سوال

سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی

من یک فرم در سایت دارم که در این فرم یک فیلد عکس قرار داره ؛ مسلما وقتی با سیستم میری و روی فیلد عکس کلیک میکنی پنجره ای باز میشه که میتونی عکس رو از داخل کامپیوتر انتخاب کنی .

و من بخوام همچین چیزی رو روی بیسیک اجرا کنم چه طوری باید پیاده سازی کنم ؛

اومدوم با کتابخانه Webview اون فرم رو لود کردم ، ولی وقتی روی فیلد عکس کلیک میکنم هیچ عملی انجام نمیشه (که مثلا گالری باز بشه که بتونم عکس رو انتخاب کنم)

لطفا راهنمایی کنید که چه طوری همچین سیستمی رو توی بیسیک پیاده کنم ؛ که وقتی عکس رو میخوام آپلود کنم گالری یا دوربین باز بشه (مثل دیوار ، شیپور و امثال این برنامه ها )

پ ن : ممنون میشم راهنمایی هاتون رو تا حد امکان به زبون ساده بگید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی

من یک فرم در سایت دارم که در این فرم یک فیلد عکس قرار داره ؛ مسلما وقتی با سیستم میری و روی فیلد عکس کلیک میکنی پنجره ای باز میشه که میتونی عکس رو از داخل کامپیوتر انتخاب کنی .

و من بخوام همچین چیزی رو روی بیسیک اجرا کنم چه طوری باید پیاده سازی کنم ؛

اومدوم با کتابخانه Webview اون فرم رو لود کردم ، ولی وقتی روی فیلد عکس کلیک میکنم هیچ عملی انجام نمیشه (که مثلا گالری باز بشه که بتونم عکس رو انتخاب کنم)

لطفا راهنمایی کنید که چه طوری همچین سیستمی رو توی بیسیک پیاده کنم ؛ که وقتی عکس رو میخوام آپلود کنم گالری یا دوربین باز بشه (مثل دیوار ، شیپور و امثال این برنامه ها )

پ ن : ممنون میشم راهنمایی هاتون رو تا حد امکان به زبون ساده بگید

سلام 

ببنید شما برای اینکار باید گت المنت بلد باشید (تو سایت آموزشش هست)

و برای انتخاب عکس یا سایر فرمت ها هم میتونید از کتابخونه phone و ساب ContentChooser استفاده کنید (آموزش کامل در انجمن موجود است)

موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...