رفتن به مطلب
  • 0

وضعیت شبکه و اینترنت

star shine

سوال

سلام ، من میخوام وقتی برنامه ام نصب میکنم این پیام ر در حین نصب بده ، توی انجمن سرچ کردم مطلبی پیدا نکردم که جواب منو بده شما اگه لینکی دارید که قبلا بجث شده لطفا بدید یا در غیر این صورت بگید من چیکار کنم  ، از طریق دیتابیس هم بود بگید 

همچنین سوال بعدیم اینه که اگه این دو یعنی وضعیت شبکه و دسترسی به اینترنت وجود داشته باشه در هنگام نصب ، وقتی برنامه به کافه بازار میفرسم و انتشار پیدا میکنه چون آمار نصبش با توجه به نصب های فعال هستش ویک چیزی متوجه شدم  باید برنامه به اینترنت دسترسی داشته باشه که وقتی فرد برنامه نصب میکنه آمارش درست باشه 

یا اینکه بنده کلا اشتباه متوجه شدم ( اینو خواهشا بگید )

Screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B6_%DB%

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

من میخوام وقتی برنامه ام نصب میکنم این پیام ر در حین نصب بده

سلام.

این دو دسترسی رو به مانیفست پروژتون اضافه کنید:

AddPermission(android.permission.INTERNET)
AddPermission(android.permission.ACCESS_NETWORK_STATE)
همچنین سوال بعدیم اینه که اگه این دو یعنی وضعیت شبکه و دسترسی به اینترنت وجود داشته باشه در هنگام نصب ، وقتی برنامه به کافه بازار میفرسم و انتشار پیدا میکنه چون آمار نصبش با توجه به نصب های فعال هستش ویک چیزی متوجه شدم باید برنامه به اینترنت دسترسی داشته باشه که وقتی فرد برنامه نصب میکنه آمارش درست باشه یا اینکه بنده کلا اشتباه متوجه شدم ( اینو خواهشا بگید )

کاملا اشتباه فکر کردید و نیازی به این دسترسی ها نیست.

بلکه بازار تعداد نصب فعال رو از طریق برنامه ی خودش(بازار) تشخیص میده.

حالا الگوریتمش رو نمیدونیم دقیقا چجوریه... یا با یک سرویس به حذف یا اضافه شدن برنامه جدید به اون دستگاه گوش میده و یا هرچندوقت برنامه های نصب شده روی گوشی رو چک میکنه و اگه چیزی کم شده باشه یک واحد از آمار نصب اون برنامه کم میکنه...

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...