رفتن به مطلب
  • 0

حجم غیر عادی برنامه !

star shine

سوال

سلام من به عنوان شروع کار دارم یک کتاب میسازم 

این کتاب فقط 2 باتن داره و رفتن از یک اکتویتی به اکیتوی بعدی و  فقط یک عکس استفاده کردم که اونم روی باتن گذاشتم و قبل از هر چیز حجمش کم کردم یعنی بیست کیلوبایته عکسه ! بعدش توی اسکرول ویو یک تکست حدودا 50 کارکتری داره ، ایکون هم یازده کیلوبایته چون برای تست هست سعی کردم زیاد کار نکنم روی گرافیک برای همین همش حجم کم کردن عکسارو

خلاصه این بدون سورس یعنی کدهایی که نوشتم فقط در حد همون بالایی هاست که توضیح دادم چیز خاصی نیس 

امــا وقتی ران میکنم و فایل APK تحویل میده حجمش خیلی زیاده یعنی همین چیز ساده که هیچی توش نیست 2 و 24 مگابایت هستش !  :ireful: 

من از دیتابیس هم استفاده نکردم یعنی هیچ امکانی نداره و این حجمشه ! 

اما خب در صفحه بیسیکم 4 اکیتیویتی هست 

الان به چه دلیل اینقدر حجمش زیاد شده ؟ به دلیل استفاده نکردن از دیتابیس ( اصلا نمیدونم ربط داره یا خیر ) ، به علت اکتیویتی های زیاد یعنی همون 4 تا ( اینم فکرنکنم ربطی داشته باشه )

یک کتابخانه بسیار ساده هم استفاد کردم که همینطور ک گفتم برنامم فقط جهت تست بوده و چیز خاصی نیس 

لطفا منو در این باره راهنمایی کنید که چرا اینقدر حجم زیاد شده ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

1) فایل apk خودتون رو از توی پوشه Objects پیدا کنید .

2) پسوند فایل apk رو از .apk به .zip تغییر بدید .

3) محتویات فایل زیپ رو چک کنید توی پوشه assets یا res ببینید فایلی با حجم غیر عادی می بینید 

بعضی وقت ها windows خودش توی بعضی از پوشه ها یه فایل .db درست می کنه که hidden هست شاید مشکل از این فایل باشه .

بله همین شکلی بود اما من تمام کدها پاک کردم دوباره از اول تعریفش کردم و یک دراو دیگه سیوش کردم و مشکلم حل شد 

لینک ارسال

اگه میشه فایل apk خودتون رو اینجا آپلود کنین تا دوستان رسیدگی کنن

لینک ارسال

سلام

1) فایل apk خودتون رو از توی پوشه Objects پیدا کنید .

2) پسوند فایل apk رو از .apk به .zip تغییر بدید .

3) محتویات فایل زیپ رو چک کنید توی پوشه assets یا res ببینید فایلی با حجم غیر عادی می بینید 

بعضی وقت ها windows خودش توی بعضی از پوشه ها یه فایل .db درست می کنه که hidden هست شاید مشکل از این فایل باشه .

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...