رفتن به مطلب
  • 0

گت المنت کردن textarea و کلیک ارسال

m007moh

سوال

سلام دوستان 

دوباره تو گت المنت کردن به مشکل خوردم .مشکل من اینه که میخوام یه سری اطلاعات تو یه سایت  که textarea داره درج کنم ولی وقتی با کد زیر این کار رو میکنم درسته که اطلاعات وارد اون textarea میشه وا میبینیمش ولی وقتی روی دکمه ارسال میزنیم بازم میگه که شماره موبایل وارد نشده .میخوام بدونم چطوری اول textarea رو کلیک کنم بعد اطلاعات وارد کنم؟

اینم آدرس سایت سامانه پاسخ‌گويي موسسه انوار طاها

لطفا راهنمایی کنید.

webviewextras1.executeJavascript(wbv,"document.getElementsByName('mob')[0].value = '"&mobile.Text&"';")

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام منم این مشکلو دارم تو B4A میشه کمک کنید

میخوام یه عکس از سایت بگیرم و یک کلیک برای کلید تو سایت بفرستم که نمیشه

لینک ارسال

سلام.

textArea متن سوال؟؟

ازاین کد استفاده کنید:

webviewextras1.executeJavascript(wbv,"document.getElementById('q').value='"&mobile.Text&"';")
لینک ارسال

سلام.

textArea متن سوال؟؟

ازاین کد استفاده کنید:

webviewextras1.executeJavascript(wbv,"document.getElementById('q').value='"&mobile.Text&"';")

نه داداش شماره موبایل رو میخواستم 

ولی خب من شماره تلفن رو وارد میکنم توی تکس باکس هم نمایش میده ولی وقتی روی دکمه کلیک میکنم میگه شماره موبایل رو وارد کنید 

انگار که وارد نشده!!!!!

لینک ارسال

نه داداش شماره موبایل رو میخواستم 

ولی خب من شماره تلفن رو وارد میکنم توی تکس باکس هم نمایش میده ولی وقتی روی دکمه کلیک میکنم میگه شماره موبایل رو وارد کنید 

انگار که وارد نشده!!!!!

برای شماره موبایل:

webviewextras1.executeJavascript(wbv,"document.getElementsByName('mob')[0].value='"&mobile.Text&"'")

همچنین یادتون باشه شماره باید اینجوری وارد بشه ، مثال: 09011234567

لینک ارسال

برای شماره موبایل:

webviewextras1.executeJavascript(wbv,"document.getElementsByName('mob')[0].value='"&mobile.Text&"'")

همچنین یادتون باشه شماره باید اینجوری وارد بشه ، مثال: 09011234567

آقای نیکروان این همون کدیه که خودم استفاده کردم با این کد نشد.قبل از این که شماره رو وارد کنم حتما باید textarea کلیک بشه وگرنه میگه  "شماره موبایل را وارد کنید" .کدی هست که بشه قبلش  textarea  رو کلیک کرد؟

لینک ارسال

آقای نیکروان این همون کدیه که خودم استفاده کردم با این کد نشد.قبل از این که شماره رو وارد کنم حتما باید textarea کلیک بشه وگرنه میگه  "شماره موبایل را وارد کنید"

من تست کردم مشکلی نداشت که همه ی این کدهارو در رویداد کلیک باتن تون قرار بدید.(توی textChange ننویسید)

کدی هست که بشه قبلش textarea رو کلیک کرد؟

منظورتون Input شماره موبایل هست؟؟

اصلا ربطی نداره اما برای focus کردن روی این تکست باکس میتونید از کد زیر استفاده کنید:

document.getElementsByName('mob')[0].focus();
لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...