رفتن به مطلب
  • 0

ذخیره تنظیمات با پسورد

babi.jonz

سوال

سلام دوستان عزیز

من تنظیمات برنامم رو در چند فایل تکست و در یک فولدر در حافظه داخلی ذخیره کردم، من میخوام قسمت تنظیمات رو پرداخت درون برنامه ای کنم یعنی اینکه کاربر برای رفتن به قسمت تنظیمات باید پرداخت رو انجام بده بعد تنظیمات براش باز بشه ، ولی اون تنظیمات مشخص شده که تو فایل تکست و داخل فولدر مشخص شده در حافظه داخلی گوشی ذخیره شده، امنیت نداره و برنامه من به یه true/ false که داخل فایل تکست ذخیره کردم بنده

و اگه کاربر بره اون رو تغییر بده دیگه لازم نیست از داخل برنامه بره به قسمت تنظیمات،

میخواستم بدونم راهی هست که به فایل تکست ذخیره شده یا به فولدر پسورد داد که کاربر نتونه بره تو متحویاتش تغییرات انجام بده

یا راهی هست که تنظیمات بصورت ستاره یا کاراکتر ذخیره بشه که کاربر ندونه محتویات متن چیه

یا راهی که فایل در جای ذخیره بشه که کاربر نبینه.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

خب قبل پرداخت فایل رو نساز و بعد از انجام پرداخت فایل رو بساز بجا true ,false هم چک کن فایل هست یا نه

البته اینم راه اصولی نیس و مشکلاتی داره میتونی از کتابخونه ariazip هم استفاده کنی

برای ذخیره اطلاعات بدون فایل هم میتونی از این روش که امین عزیز آموزش داده استفاده کنی

http://answercenter.ir/topic/9955-%D8%B0%D8%AE%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88/

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...