رفتن به مطلب
  • 0

مشکل اجرا نشدن باتن در فراخوانی دیتابیس

star shine

سوال

سلام ، قبل از هرچیز سال نوی خوبی رو براتون آرزومندم ... 

------

دوستان من فراخوانی متن دیتابیس  رو انجام دادم مشکلی نداشتم فقط عنوان ها به صورت تکست بود و زیرش یک خط من خواستم باتن بذارم  آقای مهدی کفشگر هم در سایتشون راهنمایی کردن اما من متوجه درست نشدم خیلی خوشحال میشم کمکم کنید چون دیشب به خاطر همین موضوع تا  3 و نیم بیدار بودم آخرش زدم خرابش کردم ...

اکیتویتی که دارم / main / tabel1 / tabel2 / tabel3 / matn_tabel1

حالا طبق این عکسها هر کدی ننوشتم یا هرجا اشتباه رفتم بهم بگید پلیز .. ممنون 

باتنم رو در لایوت درست کردم همون لایوتی که در main هست و اولین لایوت هست براش عکس هم گذاشتم همه چی درست شد اما وقتی روش میزنم نمیره اکتویتی بعدی بدون فراخوانی بلدم از یک اکتویتی بره به اکتویتی بعدی اما اینو مشکل دارم چون اکتویتی که بعد از کلیک بر روری باتن هست دوباره یک لیست پر از باتن باید باز شه

در خط 55 هرکدی میزنم خراب میکنه این main من هستش 

Screenshot_3_.png

این باتی هست که ساختم اسکریپی هم برای باتن نذاشتم میخواد ؟ اما برای لایوت گذاشتم 

Screenshot_4_.png

این هم اکیتویتی دوم من یعنی tabel 1 هست 

Screenshot_5_.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

کدی که واسه رویداد ItemClick  لیست ویو نوشتید درسته

مشکل شما در اکتیویتی بعدی هستش

خطا هم داره میگه ستونی به اسم Titr  نیست

ببینید  به بزرگی و کوچکی حروف توجه کنید.

سلام

نگاه  کن آدم به خاطر یک اشتباه کوچیک اونم بزرگی و کوچیکی حرف چه فکرایی که به سرش نمیزنه و کارایی که نمیکنه  :oops:

همینو انجام دادم حل شد  :pardon:   :oops:

خواستم دکمه تشکر برای شما و بقیه بزنم این پیغام اومد تعداد نظرمثبتی که میتوانید بدید برای امروز به پایان رسیده  :gerye:  :give_rose:

امیدوارم اگه کسی خواست برنامه نویسی شروع کنه با همچین مشکلی رو به رو شد با سرچ کردن به این تایپیک برسه و کوچیکی و بزرگی حروف رو چک کنه مثل من درگیر نشه   :fool_mini:

تا ارور بعدی من خدانگه دار  :53:  :oops:

لینک ارسال

شما فکر کنم منظورت باتن نیست

منظروت ایتم های لیست ویو هستش

اون قسمت که نوشتین شرط گذاتشین

if value = felan.....

اون جا به جای value قرار بدید position

if position = 1 then

اینطوری

شاید مشکلت حل بشه

با همون شرط قبلی و همین شرطی رو که گفتی انجام دادم فایده ای نداشت درضمن برای کلیک باتن هم این کدو تعریف کردم

(StartActivity(tabel1

باتن اولی که بزنم این اروره میده و در ثانی وفتی یس میزنم این ارور بسته میشه ولی هیچی نمیاد نمیدونم کجاش مشکل داره  :zoor:

Screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B6_%DB%

لینک ارسال

سلام

کدی که واسه رویداد ItemClick  لیست ویو نوشتید درسته

مشکل شما در اکتیویتی بعدی هستش

خطا هم داره میگه ستونی به اسم Titr  نیست

ببینید  به بزرگی و کوچکی حروف توجه کنید.

لینک ارسال

در خط 55 هرکدی میزنم خراب میکنه این main من هستش

شما اروری که هنگام کامپایل یا کلیک بر روی باتن میده رو قرار بدید

پستتون رو خیلی شلوغ کردین

لینک ارسال

شما اروری که هنگام کامپایل یا کلیک بر روی باتن میده رو قرار بدید

پستتون رو خیلی شلوغ کردین

سلام 

هیچ اروری نمیده برنامه ران میشه و در گوشیم اجرا میشه اما باتن کلیک کنم چیزی باز نمیکنه 

پستمم اگه شلوغ شده به خاطر عکس ها بوده که دوستان بهتر بفهمن و متاسفانه من عکس ها را یادم رفت کوچیک کنم اینجا هم هرکاری کردم جمع نشد شرمنده

فکر میکنم با گوشی هستید ؟ چون عکس ها بزرگ اند فکر کنم توی گوشی بد بیفته وگرنه من توی لب تاب زیاد بزرگ نمیبنم  :53:  :malih:

لینک ارسال

سلام 

هیچ اروری نمیده برنامه ران میشه و در گوشیم اجرا میشه اما باتن کلیک کنم چیزی باز نمیکنه 

پستمم اگه شلوغ شده به خاطر عکس ها بوده که دوستان بهتر بفهمن و متاسفانه من عکس ها را یادم رفت کوچیک کنم اینجا هم هرکاری کردم جمع نشد شرمنده

فکر میکنم با گوشی هستید ؟ چون عکس ها بزرگ اند فکر کنم توی گوشی بد بیفته وگرنه من توی لب تاب زیاد بزرگ نمیبنم  :53:  :malih:

سلام

من که نفهمیدم مشکلتون دقیقا چیه ؟برای باتن دستور نوشتید عمل نمیکنه ؟

لینک ارسال

سلام 

خب دوست عزیز از تصویر معلومه شما داخل ساب

button1_click

هیچی نزاشتید :)

لینک ارسال

خب دوست عزیز از تصویر معلومه شما داخل ساب

button1_click

هیچی نزاشتید :)

دوست عزیز من توی پست اینجوری گفتماما وقتی روش میزنم نمیره اکتویتی بعدی """بدون فراخوانی بلدم از یک اکتویتی بره به اکتویتی بعدی"" اما اینو مشکل دارم چون اکتویتی که بعد از کلیک بر روری باتن هست دوباره یک لیست پر از باتن باید باز شه "  " در خط 55 هرکدی میزنم خراب میکنه این main من هستش "

فکرکردم منظورمو رسوندم ! اما اشتباه فکر کردم چون درست نگفتم احتمالا 

گفتم توی فراخوانی از دیتابیس نمیدونم برای باتن کلیک باید همون کدی بذارم که بدون دیتابیس میذارن ؟ یعنی از یک اکتویتی میره به اکیتویتی دیگه بدون نیاز به فراخوانی و دیتابیس یا کدش فرق داره ؟ چون یک بار زدم نشد نمیدونم اشتباه نوشتاری توی کد بود یا هرچی دیگه ! اگه همینه بگید تا من دوباره امتحان کنم یاغیر اینصورت کدی دیگری هست بگید 

لینک ارسال

سلام

من که نفهمیدم مشکلتون دقیقا چیه ؟برای باتن دستور نوشتید عمل نمیکنه ؟

سلام

به اون دوستمون توضیح دادم .. حالا مختصری هم اینجا میگم 

کدی که در باتن کلیک یعنی در عکس خط 55 باشه ، نمیدونم چرا کار نکرد ؟ من از همون کدی استفاده کردم که بدون دیتابیس و فراخوانی استفاده میشه ! 

همین کد رو مگه نباید بنویسم ؟ 

اگه آره تا دوباره برم امتحان کنم بیبینم مشکل ازکجاست یا اگه نه لطفا کد مربوطه رو بگید 

لینک ارسال

دوست عزیز من توی پست اینجوری گفتماما وقتی روش میزنم نمیره اکتویتی بعدی """بدون فراخوانی بلدم از یک اکتویتی بره به اکتویتی بعدی"" اما اینو مشکل دارم چون اکتویتی که بعد از کلیک بر روری باتن هست دوباره یک لیست پر از باتن باید باز شه "  " در خط 55 هرکدی میزنم خراب میکنه این main من هستش "

فکرکردم منظورمو رسوندم ! اما اشتباه فکر کردم چون درست نگفتم احتمالا 

گفتم توی فراخوانی از دیتابیس نمیدونم برای باتن کلیک باید همون کدی بذارم که بدون دیتابیس میذارن ؟ یعنی از یک اکتویتی میره به اکیتویتی دیگه بدون نیاز به فراخوانی و دیتابیس یا کدش فرق داره ؟ چون یک بار زدم نشد نمیدونم اشتباه نوشتاری توی کد بود یا هرچی دیگه ! اگه همینه بگید تا من دوباره امتحان کنم یاغیر اینصورت کدی دیگری هست بگید 

شما فکر کنم منظورت باتن نیست

منظروت ایتم های لیست ویو هستش

اون قسمت که نوشتین شرط گذاتشین

if value = felan.....

اون جا به جای value قرار بدید position

if position = 1 then

اینطوری

شاید مشکلت حل بشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...