رفتن به مطلب
  • 0

ساخت دیتابیس شعر

omid18

سوال

سلام دوستان میخوام یه یه برنامه شعر بنویسم الان نمیدونم دیتابیسشو چکار کنم تو نت هیچ سورسی پیدا نکردم دوستان اگه منبعی هست ممنونم لطف کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

درود

ضمن خوش آمد گوشی و تبریک اولین پست شما و همچنین تبریک سال نو خدمت شما دوست عزیز  :53:

بهتون پیشنهاد میکنم اگر میخواهید برنامه موفقی رو داشته باشید دنبال دیتابیس اماده نباشید و سعی کنید با جست و جو در اینترنت و جمع آوری بهترین اشعار

از شاعران مختلف برنامه ی خودتون رو اختصاصی کنید  :areuok:

دیتابیس آماده ای که پیدا بشه بدون تردید ده ها برنامه دیگه هم با همین دیتابیس منتشر شده و بلاشک برنامه ی شما برای دوست داران شعر و ادب فارسی برنامه جالب و جدیدی نمیتونه باشه

لینک ارسال

سلام دوستان میخوام یه یه برنامه شعر بنویسم الان نمیدونم دیتابیسشو چکار کنم تو نت هیچ سورسی پیدا نکردم دوستان اگه منبعی هست ممنونم لطف کنید

سلام دوست عزیز نمیخوام شما را  سرد کنم اما بهتر یک سری چیزها رو اگه نمیدونید بدونید ، اینکه شما شعرهای شاعرا رو در قالب یک برنامه اندرویدی بگذارید باید حتما از تک تک شعرا بازنشرمجوز داشته باشید طبق قانون هست که اگه شاعری تا  نمرده باشه و فلان سال از مرگش نگذشته باشه نمیشه همینطوری از شعراش استفاده کرد حتی باذکر اسم و ... ! اینو بگم به محض فرستادنش به کافه بازار اونو رد میکنن و از شما میخوان که مجوزی همه از شاعرایی که استفاده کردید رو برای بازنشر داشته باشید . ربطی به کافه بازار و بقیه مارکت ها نداره این قانونی هستش  :sorry:

برنامه های دیگه ای هم میتونید تولید کنید ، موفق باشید  :53:

لینک ارسال

درود

ضمن خوش آمد گوشی و تبریک اولین پست شما و همچنین تبریک سال نو خدمت شما دوست عزیز :53:

بهتون پیشنهاد میکنم اگر میخواهید برنامه موفقی رو داشته باشید دنبال دیتابیس اماده نباشید و سعی کنید با جست و جو در اینترنت و جمع آوری بهترین اشعار

از شاعران مختلف برنامه ی خودتون رو اختصاصی کنید :areuok:

دیتابیس آماده ای که پیدا بشه بدون تردید ده ها برنامه دیگه هم با همین دیتابیس منتشر شده و بلاشک برنامه ی شما برای دوست داران شعر و ادب فارسی برنامه جالب و جدیدی نمیتونه باشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...