رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در انیمیشن پنل

AMiR

سوال

با سلام

با این کد میخوام دو تا پنل انیمیشن بدم (یکی از صفحه بره بیرون، پنل بعدی بیاد تو صفحه همون اسلاید ) تکون میخوره ولی پنل اولی باز برمیگرده سرجاش!!!

an1.InitializeTranslate("an1",0,0,1500,0)
	an2.InitializeTranslate("an2",1500,0,0,0)
	an1.Duration=1000
	an2.Duration=1000
	an1.Start(Panel2)
	an1.Start(Panel3)

لطفا راهنمایی کنین چیکارش کنم

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

منظورتون متوجه شدم ولی باز نتونستم به درستی انجامش بدم که هر دو پنل انیمیشنشون درست انجام بشه

من اون قسمت آخر اینشیالایز انیمیشن یعنی بعد ایونت رو درست متوجه نمیشم!! میشه اون چهار قسمت رو یکم توضیح بدین؟؟ اون قسمت بر مبنا درصد عدد بدم؟ مثلا من اگه یه عدد 500 بدم ، 500% که فک نکنم بشه، این یعنی 500 dpi ??? این 500 از سمت چپ پنل حساب میشه ، از سمت راستش یا از وسط ؟؟!

امکانش هست یه توضیح کوچیک بدین؟

لینک ارسال

ببینید

sub an1_animationend

این خط کد خیلی سادست شما بالا اومدین واسه انیمیشن پنل اول یه event دادید به نام an1 خب برای استفاده از انیمیشن هر پنل ما به event اون احتیاج داریم و من بالا اونو نوشتم

panel2.left = 30%x

این خط کد مثلا شما بالا اومدین با این خط کد (an1.InitializeTranslate("an1",0,0,1500,0 گفتین که پنلمون از عرض 0 و طول 0 بره به عرض 1500 و ارتفاع 0 ،  (اولا اینجا عددتون خیلی بزرگ هست چون عرض صفحه بیشتر 100٪x نیست و اینجا بهتره از %x استفاده کنید) 

وقتی که مثلا بجای 1500 که شما بالا دادید شما مثلا بدید x%50 این پنل میاد از عرض تو موقعیت 50%x قرار میگیره ، و این انیمیشن حرکتی جوریه که وقتی از جاش حرکت کرد و در موقعیتش قرار گرفت زود برمیگرده سره جاش پس شما باید بیاین براش یه ساب درست کنین که وقتی انیمیشن تموم شد جیکار کنه

و ما این بالا براش درست کردیم و نوشتیم

sub an1_animationend
panel2.left = 50%x

یعنی اینکه وقتی پنلمون حرکت کرد و تموم شد بیاد پنلمون رو از سمت چپ بیاد تو موقعیت 50%x قرار بگیره که اینارو شما باید خودتون عددشو تنظیم کنین

panel2.top =  30%y

این خط هم اگه شما خواستین پنلتون از طول هم حرکت کنه یعنی 30%y بیاد به سمت بالا باید از این کد استفاده کنین که مثلا من دادم 30%y 

دیگه نمیدونم چی مونده که نگفتم

لینک ارسال

سلام و عیدتون مبارک

بله وقتی که با از حالت translate انیمیشن استفاده میکنید در اخر باید موقیعتش رو بدید

' پایین یه sub باید درست کنید
sub an1_animationend 'در اینجا باید از ایونت نیم پنل استفاده کنین که شما بالا an1 دادین
panel2.left =  30٪x      'موقعیتی که میخواین پنل در عرض از سمت چپ قرار بگیره من یه عدد الکی دادم
panel2.top =  30%y     'موقعیتی که میخواین پنل در ارتفاع از سمت بالا قرار بگیره من یه عدد الکی دادم

تونستم منظورمو برسونم

لینک ارسال

سلام و عیدتون مبارک

بله وقتی که با از حالت translate انیمیشن استفاده میکنید در اخر باید موقیعتش رو بدید

' پایین یه sub باید درست کنید

sub an1_animationend 'در اینجا باید از ایونت نیم پنل استفاده کنین که شما بالا an1 دادین

panel2.left = 30٪x 'موقعیتی که میخواین پنل در عرض از سمت چپ قرار بگیره من یه عدد الکی دادم

panel2.top = 30%y 'موقعیتی که میخواین پنل در ارتفاع از سمت بالا قرار بگیره من یه عدد الکی دادم

تونستم منظورمو برسونم

منظورتون متوجه شدم ولی باز نتونستم به درستی انجامش بدم که هر دو پنل انیمیشنشون درست انجام بشه

من اون قسمت آخر اینشیالایز انیمیشن یعنی بعد ایونت رو درست متوجه نمیشم!! میشه اون چهار قسمت رو یکم توضیح بدین؟؟ اون قسمت بر مبنا درصد عدد بدم؟ مثلا من اگه یه عدد 500 بدم ، 500% که فک نکنم بشه، این یعنی 500 dpi ??? این 500 از سمت چپ پنل حساب میشه ، از سمت راستش یا از وسط ؟؟!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...