رفتن به مطلب
  • 0

سفارش سرور سوکت برای بازی آنلاین 2 نفره

fun_code

سوال

با سلام و تبریک سال جدید

در گذشته پستی برای مرجع آموزشی سوکت نویسی زدم اما نتیجه نداشت.

با توجه به نیازم درخواست سفارش سرور سوکت نویسی شده برای بازی 2 نفره دارم.

به نحوی که با اینترنت سیم کارت هم بدون مشکل ارتباط برقرار بشه و مثلا هر از 30 ثانیه ارتباط قطع نشه...

اصول امنیتی هم رعایت بشه.

از دوستانی که تجربه سوکت نویسی برای بازی 2 نفره دارن خواهش می کنم کمک کنند.

پیشاپیش متشکرم از پاسخگویی شما

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

11 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

اگر منظورتون یک سرویس باشه که همیشه سوکت رو ران نگه داره و و هیچ وقت کرش نشه بله میتونم بسازم ولی ارائه دادنش خیر و هر کسی بخواد میتونم اختصاصی براش راه اندازی کنم چون این سرویس کاملا حرفه ای نوشته شده و امکان  اجرا شدن همراه با ریستارت شدن سرور لاگ تمام خطا های که به وجود میان و ... و بر روی سرور های مجازی و اختصاصی هم کار میکنه

اگر منظورتون نوشتن کد های سمت سرور و php که باید بگم  میتونم انجام بدم ولی وقتش ندارم فعلا تا تیر ماه

اگر شما کد های سمت سرور  رو دارید میتونم سرویس رو براتون ایجاد کنم  مشکلی نیست

سرور با چه زبانی نوشته شده ؟

چون تا اونجایی که مطالع کردم با php نمیشه سوکت نویسی به معنای واقعی کلمه کرد ...(البته اطیمنان ندارم)

فقط تفاوت اگر های اول و دومتون رو متوجه نشدم.

1) این دو فرقی دارن ؟

2) هزینه هر کدام چقدر است ؟

3) اولی آماده است و دومی نه ؟

متاسفانه کدهای سرور رو ندارم.

پیشاپیش ممنونم از پاسخ های شما

لینک ارسال

یعنی این که بتونید با B4A سوکت بزنید بله چرا ممکن نیست هم چیز ممکن هستش ان شا الله بعد از تعطیلات عید روش کارمیکنم

میدونم در b4a ممکن هست.

عرض کردم ، بنده سفارش داده بودم و بنده با سروری که ایشون ساختن بازی دوز 2 نفره ساختم.

نمیدونم شما قصد طراحی چی رو دارید...!

در b4a راحت میشه کلاینت رو ساخت...

مهم سرور هست که باید در سرور مجازی یا اختصاصی پیاده سازی بشه و وظیفه اتصالات کاربران رو داره...

لطفا اگر براتون ممکنه اون رو بسازید و ارائه کنید.

لینک ارسال

سرور با چه زبانی نوشته شده ؟

چون تا اونجایی که مطالع کردم با php نمیشه سوکت نویسی به معنای واقعی کلمه کرد ...(البته اطیمنان ندارم)

فقط تفاوت اگر های اول و دومتون رو متوجه نشدم.

1) این دو فرقی دارن ؟

2) هزینه هر کدام چقدر است ؟

3) اولی آماده است و دومی نه ؟

متاسفانه کدهای سرور رو ندارم.

پیشاپیش ممنونم از پاسخ های شما

با php  و nodejs  میتونم براتون بنویسم با هرکدوم فقط بگم که  نود جی اس باید با اندروید استدیو نوشته باشید

در صورتی که مایلید میتونید در تلگرام با من در تماس باشید

https://telegram.me/Seve7nUp

لینک ارسال

در در 1395/01/16, 21:00:58، seven7up گفته است :

فقط بگم که  نود جی اس باید با اندروید استدیو نوشته باشید

سلام

یعنی اگر سرور رو با nodeJS بنویسن ، امکان استفاده از اون در B4A وجود نداره ؟!

دلیلیش چیه ؟

لینک ارسال

میدونم در b4a ممکن هست.

عرض کردم ، بنده سفارش داده بودم و بنده با سروری که ایشون ساختن بازی دوز 2 نفره ساختم.

نمیدونم شما قصد طراحی چی رو دارید...!

در b4a راحت میشه کلاینت رو ساخت...

مهم سرور هست که باید در سرور مجازی یا اختصاصی پیاده سازی بشه و وظیفه اتصالات کاربران رو داره...

لطفا اگر براتون ممکنه اون رو بسازید و ارائه کنید.

اگر منظورتون یک سرویس باشه که همیشه سوکت رو ران نگه داره و و هیچ وقت کرش نشه بله میتونم بسازم ولی ارائه دادنش خیر و هر کسی بخواد میتونم اختصاصی براش راه اندازی کنم چون این سرویس کاملا حرفه ای نوشته شده و امکان  اجرا شدن همراه با ریستارت شدن سرور لاگ تمام خطا های که به وجود میان و ... و بر روی سرور های مجازی و اختصاصی هم کار میکنه

اگر منظورتون نوشتن کد های سمت سرور و php که باید بگم  میتونم انجام بدم ولی وقتش ندارم فعلا تا تیر ماه

اگر شما کد های سمت سرور  رو دارید میتونم سرویس رو براتون ایجاد کنم  مشکلی نیست

لینک ارسال

برنامه های دیگه هم که با وب سوکت به سرور متصل میشن با اینترنت سیم کارت ایران قطعی دارن.

جدایی از این برای این منظور سرور اختصاصی یا سرور مجازی هم لازمه که هزینه بره.

ولی نشدنی نیست.

لینک ارسال

منم نیاز داشتم ولی درحد بازیِ بلوتوثی و ارتباط با وای فای، کاش ی نفر ی آموزش کلی از سوکت میزاشت

لینک ارسال

سلام

من در زمینه های   socket php programing و nodejs socket.io و android socket programing کار کردم  و در حال طراحی یک نرم افزار گفتگوی انلاین بر پایه java  و nodejs socket.io  هستش  به زودی کتابخانه ها   B4A رو  هم  مینویسم و منتشر میکنم

شما نه تنها به سرور مجازی یا اختصاصی نیاز دارید بلکه باید وب سرویس هم ایجاد کنید که سوکت  همیشه بر روی سرور هاتون باید فعال باشه

لینک ارسال

@@jeqele, @@seven7up,

حقیقت اینه که با یک برنامه نویس سوکت در حال ساخت بودیم.

ایشون 2 نفره رو ساختن و داشتن گسترشش میدادن که بتونم تنظیم کنم سرور برای بازی 2 نفره تا 8 نفره آنلاین باشه...(واسه همین طولانی شد) ، پس از حدود 2 ماه که خیلی خوب پیش رفتیم یه مشکلی براشون پیش اومد و نتونستن ادامه بدن.

قرار شد یه سرور مجازی در حد ماهی 30 هزار تومان بگیرن که گفتن توانایی ساپورت 500 کاربر آنلاین رو قطعا داره...

خلاصه کارمون گیر کرد.

متوجه نشدم ، جناب seven شما چه کتابخونه ای میخواید بسازید ؟ چون ارتباط با سرور سوکت در B4A ممکنه ...

لینک ارسال

من با b4j توی مقیاس کوچکتر یهنی شبکه محلی اینکارو انجام دادم ولی در تغییر داده ها به به امروز کاری انجام ندادم که روی وب سوکت عمل کنه

میگردم نمونه رو براتون ارسال میکنم ولی تحقیقات و توسعه با خودتون

لینک ارسال

متوجه نشدم ، جناب seven شما چه کتابخونه ای میخواید بسازید ؟ چون ارتباط با سرور سوکت در B4A ممکنه ...

یعنی این که بتونید با B4A سوکت بزنید بله چرا ممکن نیست هم چیز ممکن هستش ان شا الله بعد از تعطیلات عید روش کارمیکنم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...